Imunor - skúsenosti

11. jan 2023

Dobrý deň žienky, syn má dlhodobo nízku imunitu, bronchovaxom nezabral takže sme teraz dostali liek imunor. Pomôže to ? Mate s tym niektorá skúsenosti? Navštevovali vaše deti skolku pri liečbe týmto liekom ? Ďakujem za všetky odpovede

prosimopomoc
11. jan 2023

Ja som brala imunor, aj ked som dospela ale len 1 cyklus, tiez sa mi nezda, ze by mal bronchovaxom ucinok, imunor sa mi zdal lepsi

prosimopomoc
11. jan 2023

@prosimopomoc a skolku isto moze navstevovat, raz za tyzden si da jednu ampulku a vybavene. Len mu nehovorte z coho je to vyrobene, lebo ho bude napinat ma grcku 😁

pribinak
11. jan 2023

Ja užívam imunor pravidelne. Do skolky kľudne môže chodiť.
Ako ste nastavení na užívanie? Väčšina berie 1 fľaštičku 1x týždenne napr 30 min pred jedlom

arasidka123
11. jan 2023

Dcéra teraz tiež berie...už sme na druhom balení..tak uvidíme čo z toho bude, snáď to zaberie...

luccija
11. jan 2023

Obidve sme mali Imunor po liečbe sme neboli veľmi dlho chore

dzescebuly
11. jan 2023

Za nás Imunor top, syn mal veľmi časté zápaly priedušiek,počas liečby imunorom a po liečbe neporovnateľne lepšie,za cca 4 roky 1x atb

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. jan 2023

@arabellka1 1x tyzdenne dnes mal prvý krát, ráno nalačno 30 min pred jedlom jednu ampulku. Dostali sme jedno balenie a o mesiac budeme mat v lekárni druhé. Takže 2 mesiace to bude brat.
@pribinak

autor
11. jan 2023

@prosimopomoc povedala som , je z dediny také veci mu nerobia problém 😀 zato sa pýtam na tu skolku, že ci môže počas liečby ochorieť, či sa to potom nemusí prerušiť alebo co. Teraz je už vyše mesiaca doma, ani jeden týždeň nebol v škôlke cely a to už druhý rok.

zuzka1117
11. jan 2023

Môjmu to nepomohlo

kleopatra114
11. jan 2023

U mojej žiadna zmena , stále nadmieru chora .

zuzanka0258
24. jan 2024

@kleopatra114 my tak isto už ich bral asi na 4 x a stále je chorý 😒

marthuska
24. jan 2024

@kleopatra114 imunor vysledky nie je vidiet hned. Ale po roku a neskor