Indulona vo vlasoch

susika
25. nov 2012

prosím vás, nemate niekto skusenosti s indulonou vo vlasoch? moj malý natrel indulonu malej po celje hlave a už dva dni to neviem zmyť. prvý feen iba detským šamponom asi 3x som to umyla a po ushnutí celé zastné stale, včera už riadne aj poriadnym šamponom a stále ich má pricapené a umastené. dnes ma napadá iba ocot alebo octová voda, že ta by snád mohla. malá ma len 5 rokov a vlasky som jej rpednedávnom naštastie an kratšie ostrihala, takže nechcem použiť saponát, ktorý by osm isto iste capla na moje vlasy v takomto prípade...či? poradte ak viete

xlucia
25. nov 2012

@susika octom jej spalis pokozku na hlave!!!!! aj velmi riedeny je na male dieta velmi silna koncetracia. to v ziadnom pripade. ale pojde ti to dole obycajnym detskym mydlom. take uplne ubycajne. bupi alebo tak. bez olivoveho oleja atd.... proste to uplne obycajne. ale nesnaz sa to na jeden krat, lebo jej presusis kozu na hlave az na ekzem. ono to zle vypada, take mastne,ale nic sa jej nestane

grettka
25. nov 2012

radsej trochu toho saponatu, nez ten ocot
myslim, ze na umytie detskej hlavky bude stacit aj troska, ved to zase zmyjes poriadne vodou

doma1
25. nov 2012

@susika ak su vlasky akoby mastne, skus poprikladat kuchynske servitky, akoby si susila uterakom, mozno tym servitkom akoby povytahovat vlasky(cesat),,,ocot urcite nie,,,

alena0305
25. nov 2012

@susika Ja by som vyskúšala šampón na mastné vlasy pre dospelých alebo ma napadlo detské mydlo. Ja som mojej malej (6mesiacov) dávala trošku indulony na tie suché chrasty čo bývajú u bábätiek a išlo to dolu detským šampónom ale to bolo máličko.

susika
autor
25. nov 2012

baby dakujem. dnes som sa na to vykašlala, zajtra skusim obyčajnu jarovu vodu a uvidíme.
@xlucia -nám ako deťom mamina oplachovala octovou vodou vlásky, aby nas uchránila pred kadejakými "zvieratkami" v hlave a tiež je to vraj na lesklé vlasy a fakt, nikdy sme nedostali vši ani veci podobné a vlásky sme mali krásne, takže toho spálenia sa nebojím, len som nevedela, či to zaberie. a ono tie jej umastené vlasky vyzeraju fakt smiešne, pračapnuté na hlave a ma ich, kao keby ich nemala aj pol roka umývané ako riadne nagelované, fuj🙂a taká je v nich smiešna🙂

susika
autor
25. nov 2012

@alena0305 -dospeláckym som jej ich umývala včera 3x a dnes ich po usušení mala stale také nijaké.o málinko lepiše, ale to by som musela minuť asi pol flaše a to teda fakt neviem, čo by to na tu jej detsku pokožku urobilo🙂 prave ma napadol klasický žihlavový od istej slovenskej značky, ved uvidím, čo ten zriedený saponát, ja som si tak umývala vlasy, aj ked už staršia, ked doma došiel šampon a ešte som nemala vlastné korunky, aby som si rychlo kupila a mamina zabudla🙂)a vlasky krásne. snad prežije🙂

bronia13
25. nov 2012

@susika vies co ti urcite pomoze, detsky pudor, moja neter ked bla mala tak sa naklzala vazelinou, sestra jej asi 6 krat zmyvala hlavu a nic, potom niekde nasla na internete ze treba nasypat detsky puder a votriet to do vlasov a malo by to fungovat, tak suk!!!

bronia13
25. nov 2012

@susika vies co ti urcite pomoze, detsky pudor, moja neter ked bla mala tak sa naklzala vazelinou, sestra jej asi 6 krat zmyvala hlavu a nic, potom niekde nasla na internete ze treba nasypat detsky puder a votriet to do vlasov a malo by to fungovat, tak skus!!!

xlucia
10. jan 2013

@susika ako ste vtedy dopadli?

susika
autor
10. jan 2013

som jej ich parkrat umyla normálnym mojim šamponom a zmylo sa to.ale už to zažiť nechcem🙂

irriss
10. jan 2013

@susika
..nam pomohlo obycejne mydlo.. 😉