Inhalátor Omron pre 18 mesačnú?

sinda11
25. apr 2019

Ahojte malú 18 mes. mám celú zasoplena. 2 dni malá aj teploty tie už ustúpili,no stále je zasoplena , žlté sople a zachripnuta.Crp malá negatívne, že je to dačo vírusové. Dávam všetky lieky ako keď sme mali laryngitidu. Chcem jej kúpiť inhalator Omron, len neviem ktorý. Aké sú Vaše skúsenosti s nimi?diki

v_ero_ni_ka
25. apr 2019

Mame Omron C801kd a za mna 👌🏼

magudsh
25. apr 2019

My mame c102 Total a sme spokojni.

kristianko1
25. apr 2019

Mame omron nebulizier ne c28p a nemozem si vynachvit.....maska na dychanie pre diet aj dospeleho....maly uz si to obsluhuje sam...a to inhakuje len vincentku

janage
26. apr 2019

@kristianko1 my tiez ten a spokojnost aj ked pokukujem po tej nosnej sprche co teraz propaguje omron, ci by sa nedala dokupit k nemu. U nas vsetko zacina cez nos.

kristianko1
28. apr 2019

@janage ahooj ano pozerala som to...podla mna skvela vec no maly mi to nevydrzi...ma problem aj s vycistenim nosteka...musim pockat kym na to vyzreje....ak to skusis pls daj vediet ako si spokojna.dakujeeem

janage
29. apr 2019

@kristianko1 ahoj zatial som sa nedopracovala nikde k informacii, zeby sa dala dokupit len cisto sprcha bez inhalatora, ale skusim dodavatelovi napisat priamo. A podla ceny sa rozhodnem

ivuska444
29. apr 2019

Baby používate niektorá aj pri alergii?