Inhalátor pre deti a zároveň aj pre dospelých

sinda11
1. nov 2021

Viete mi odporučiť dobrý inhalator, predovšetkým pre deti ale aby sa dal aj pre dospelých použiť? Omron že je najlepší len neviem ktorý typ. Dakujem

marianarem
1. nov 2021

@sinda11 Ja som teraz nedavno kupila Omron c28p model 2021 a som spokojna. Je tam maska pre dospelych, detska maska a este naustok.

ewka9
1. nov 2021

@sinda11 tento je super, používame celá rodina

nikpa
1. nov 2021

@sinda11 máme tiež Omron c28p, inhalujeme deti od bábätka a aj my s mužom ak je treba.

jeltica
2. nov 2021

Nie je to nejake moc hlucne?

saxana000
24. nov 2021

Mame laicu ultrazvukovy..krasne tichy a maly..

krkavcia_mater
24. nov 2021

@jeltica su hlucne a riadne... ani rozpravku pri nich nepocut. Mala som, vymenila som za ultrazvukovy

jeltica
30. nov 2021

@krkavcia_mater mozes mi sem hodit link alebo do spravy, ze aky si to kupovala ten ultrazvukovy?

miskasiska
30. nov 2021

Nedávno u nás boli všetci chorí, tak som narýchlo kupovala Omron a veľmi pomohol.
https://www.tlakomeryomron.sk/inhalatory/inhala...

krkavcia_mater
30. nov 2021

@jeltica pisem spravu

jeltica
5. jan 2022

@krkavcia_mater dakujem, nasla som si 🙂

katarina111
9. mar 2022

Ahojte! Aj ja som kúpila inhalátor...čo dávate do tej nádobky na inhalovanie? Zatiaľ sme skúšali len Vincentku...s čím máte skúsenosť? Ďakujem!

19daniela90
9. mar 2022

Ahoj. Ja som pred mesiacom kúpila kompresorový Laica. Má masku pre deti, pre dospelých, náustok do úst aj do nosa. Je trošku hlučný, ale nám to nevadí. Inhalujeme v kúpeľni. Ako náplň dávam vincentku, tou inhalujú deti denne ráno pred a po škôlke ako prevencia. Musím zaklopať, že odkedy pravidelne inhalujú, tak sú bez škôlkárského sopľa. Ak v budúcnosti budú chorí, tak im do nádobky na vodu dám po najnižšiu rysku vincentku a do toho 2-3 kvapky kvapiek do nosa ako nasivin. Takto to mám aj odobrené pediatričkou. Pred kúpou som sa s ňou radila. Syn bol takmer stále soplivý.