Je to reflux?

85miska
14. máj 2023

Ahojte mám taký problém s malou s už neviem čo robiť. Neviem ani či reflux ma alebo nie ale vymenila som 3 mlieka teraz pije Sunar ÁR a grcia mi stále. Nakŕmim ju drzim ju vzpriamene aj 40 minút a za ten čas ma 4x odgrcia. Keď konečne zaspí za hodinu ju 6x dvíham lebo jej treba grgať a pri grgani aj grcka. Je jedno či vypije 60ml alebo 120 grcia stále medzi 2,5h oknom do ďalšieho krmania mi grga 10x a zvracia 6x. Mojs doktorka povedala ze odgrckavanie je v poriadku a možno slabý reflux lebo prosperuje. Ale mne sa nezdá či je to v poriadku ze mi dieťa nespí v kuse 40 minút lebo jej treba zvraciat a grgať aj 2 hodiny po jedení. Neviem už čo mam robiť.

katarinka89
14. máj 2023

@85miska vyskúšaj nutrilon ar- to je originál pri reflux. Do pol roka ti ho môže pediater predpisovať bez gastro vyšetrenia. Trvaj nech ti ho predpise a uvidíš ci do týždňa bude zmena

danielahamar
14. máj 2023

ABKM? A áno, môže byť aj taký silný reflux. Ale teda skúsila by som mlieko na ABKM a ak by aj potom, pridala by som nutriton do mlieka a potom uvidíš
@katarinka89 sunar AR je to isté, čo nutrilon AR, len iná značka

katarinka89
15. máj 2023

@danielahamar môže byť, že je to na rovnaký účel ale určite v tom niesu všetky zložky rovnaké....