Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Jednodňová teplota a následný plač

belusa
26. dec 2012

Ahojte malý mi teplotoval 1 deň teploty mal 39- 39,5 a po jednom dni odišli strašne plakal ako keby ho niečo bolelo a to ostalo máva ešte záchvaty plaču čo to môže byť?Môžu to byť zuby?Mám ísť pre istotu k lekárke?

tatiana7777
26. dec 2012

Ahoj. Aj moja mala mala toto presne na Vianoce..tiez neviem co to je, ale zuby u nas to nebudu. Vecer teploty aj v noci a druhy den na obed uz jej nic nebolo. Uz mame skor som myslela ze virus alebo co.. A place len tak sam od seba alebo ako? Ved ak zajtra sa mu nepolepsi utekajte, nic tym nepokazis aspon budes kludna ;)

myia
26. dec 2012

To budou zuby, dej mu panadol. Moje malá měla vždycky 40. horečky jeden celý den. Nešlo jí to pořádně srazit, druhý den jak když utne jen rozmrzelost a občasný pláč. Do týdne se pak vyklubal zubák no.

Jinak já dávala panadol i pokud plakala a věděla jsem že by to mohli být zuby že jí lezou pomalu ale jistě. Je to paralen jakoby a ten neublíží, ale od bolesti uleví. Dávala jsem na noc a i přes den třeba v poledne aby mi to pak vyšlo dát jí ho zase na noc.

belusa
autor
26. dec 2012

@tatiana7777
@myia dakujem aj ja myslím, že zuby 😖 väčšinou plače v noci alebo ked sa po obede budil tak to trvalo možno aj 30 min kým som ho ukľudnila ja dávam čípky viburcol je to homeopatikum len na teplotu som dávala nurofen čípky. 😲

tatiana7777
26. dec 2012

Tak to asi doktor neporadi :( skus citron na platky nech zakusne nam pomahalo..Este Ibalgin sirup malina-ja teda davam len to lebo cipky ju boleli pri zavadzani. Kazdopadne rychlo nech zubky vylezu, potvory-boli ked rastu, pocas zivota no stale! 🙂 ahojte.

belusa
autor
27. dec 2012

@tatiana7777 dakujem veľmi pekne vyskúšam, no ved len starosti sú s nimi 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli