Kabuki syndróm

chemia
1. aug 2013

Ahoj, hľadáme rodiny,ktoré majú dieťa alebo deti postihnuté Kabuki syndrómom za účelom výmeny informácií o výchove aj vzdelávaní. Ak o niečom viete,dajte nám, prosím, vedieť. Veľmi nám pomôžete.

chemia
autor
5. aug 2013

Ahoj jaja018,
ďakujem za metodické materiály, ale tie máme. Skôr by sme ocenili poznatky z rodín, ale vyzerá, že na Slovensku je len jedno takéto dieťatko.

janagazova
22. nov 2016

@chemia ahoj. Všimla som si,že hľadas rodinu,ktorá má dieťa s kabuki.syndrómom. Nás to šťastie postretlo. Kľudne si môžeme vymeniť telefónne čísla. S pozdravom Jana.

chemia
autor
23. nov 2016

Ahoj, pomáhala som kamarátke s prácou, ktorú písala o svojej žiačke a vtedy hľadala aj niekoho ďalšieho v SR, s kým by si mohla vymeniť skúsenosti. Žiaľ už toto dievčatko neučí, ale ďakujem za odozvu.

janagazova
24. nov 2016

Dobre teda. Asi viem, o ktorom dievčatku hovoríte, keďže sú na slovensku len dve deti s týmto syndrómom a z toho je jedno moje. Tak prajem ešte pekný zvyšok dňa. Jana.

lubinka31
20. mar 2018

Kamoške dnes oznámili, že jej dcérka má kábuki syndróm.tak by som jej chcela pomôcť.v júni bude mať 3 roky

janagazova
20. mar 2018

lubinka31 Ja nemám problém niekomu pomôcť.. teda neviem ako by som mohla pomôcť,viem sa lenopýtať podeliť o nejaké skúsenosti. Môžem kľudne poskytnúť tel.č. alebo môžeme komunikovať cez FB. Len potrebujem. A môžem sa opýtať odkiaľ sú? S pozdravom Jana.

lubinka31
20. mar 2018

Oni sú z Košíc.mama je úplne hotová a najviac sa boji že je mentálne postihnuta.ze zatiaľ si nič nevšimla.

janagazova
20. mar 2018

Ja mamsom chlapca,má 5 rokov a on má oneskorený aj fyzický aj mentálny vývin. Je toto však individuálne. No rada by som sa s maminou porozprávať.

lubinka31
20. mar 2018

Máte spravy

robkogoral
3. máj 2023

@chemi ja mam syna ktory ma 13 rokov ma tiež kabuki suindrom gde tieš rast oneskoreny atd.