Kakanie skoro 3-mesačného synčeka

helen334
11. aug 2022

Ahojte mám synčeka, má dva mesiace a tri týždne.
Mali sme um HiPP už v nemocnici tak som s ním aj pokračovala doma, ale.malickeho mi zapekalo a kakal.mi každý štvrtý deň, chcela som s ním počkať ale začal mi plakavat o kŕmení, bolelo ho bruško, tak som zmenila na kendamil že reku výborne recenzie, kvalita, vyskúšam. Ako som mu ho dala bábätko spokojné zaspinkalo po každom kŕmení na nejakú dobu, lenže hovienko zelené a riedke ale vravím si nič iné mu nie je nebudem riešiť, doktorke som povedala a ona že to nevadí keď mu iné nie je a priberá. Stále kakal ten štvrtý deň.
Časom mi ale prestal spinkať cez deň, on by aj chcel ale ako keby sa.mu nedalo, môže to byť mliekom že ho nezasyti?pije po 130
No lenže už ho máme šiesty týždeň a už asi dva razy mi kakal na šiesty deň a mal prvej takú šuľku a potom také riedke zelené a náznak žltého. Prosím poraďte mi mám zmeniť mlieko? Veď nemôže kakat predsa raz za týždeň.

miankass
11. aug 2022

@helen334 prdka?? Ci ani neprdi?? Podavas probiotika?? Odporucam probiofix IMUN BABY..

helen334
autor
11. aug 2022

@miankass prdka si pekne,dávam biolac aj espumisan

smajluska
11. aug 2022

@helen334 Skúste dávať probiotiká BioGaia tie sú super 👍🏻 Nám veľmi pomohli

anavixy
11. aug 2022

Urcite nasadte probiotika, to kazdopadne. Aj ho brusko boli, je nepokojny? Kaka aj po tych 6 dnoch sam a bez namahy? Ja si myslim, ze ak ho brusko neboli a vykaka sa sam, tak to problem nie je.

beata_k
11. aug 2022

@helen334 espumisan davas pri kazdej flaske na lyzicku?

helen334
autor
11. aug 2022

@beata_k do každého mlieka 25 kvapiek

helen334
autor
11. aug 2022

@anavixy máme probiotika, nie iné mu nie je nič akurát to spinkanie, cez deň mi len tak bdie, v noci si spí krásne v postieľke a nezobudí ho nič, ale cez deň vôbec ako keby nemohol, môže to byť aj mliekom? Že ho nezasyti dostatočne alebo čo

beata_k
11. aug 2022

@helen334 nedavaj do mlieka. Moze ostat na stene flase a v konecnom dosledku mu davas malo. A kup si espumisan pre dospelych. Tam je davkovanie 5-10 kvapiek. Ja davam 5 a staci to.

beata_k
11. aug 2022

@helen334 a skusala si dat mu viac um?

helen334
autor
11. aug 2022

@beata_k áno skúšala,on by mi vypil aj celú fľašku keby mi dám

denden77
11. aug 2022

ja som mala krpatu na Bebe a bezne kadila raz za 4 dni.. zacala castejsie, ked prisli prikrmy 🤷‍♀️

anavixy
11. aug 2022

@helen334 a je nepokojny ked bdie? Akoze zda sa ti ze potrebuje spat, ale nieco mu nedovoli zaspat, ano? Skus mu dat o 30 ml viac, ci to pomoze.. ak nebude z toho grckat, tak mu davaj viac, no ak ani tak nebude spat, tak by som ho neprekrmovala. A co sa tyka espumisanu, 25kv je 1ml, mozes natiahnut do striekacky a rovno dat tak. Ale teda ak nema problem s nafukovanim, tak to tiez nie je nevyhnutne…

beata_k
11. aug 2022

@helen334 no a preco mu nedas? Je to len orientacna tabulka. Ine mlieko tiez nie je o vela sytejsie.

miankass
11. aug 2022

@helen334 ked prdka je to v poriadku. Si myslim ze neni upchaty alebo tak,no skus sa poradif s dr.

helen334
autor
11. aug 2022

@anavixy presne to.xe chce ale nedá sa mu,nepokojný nejako nie je

helen334
autor
11. aug 2022

@anavixy dala som mu nie tak dávno 170, že nebude chcieť tak vypluje, spapal všetko a negrckal ale aj tak so spaním nepomohlo.