Kam na výber nosnej mandle laserom?

bajka42
13. jan 2020

Neviete, kde vsade vyberaju nosnu mandlu laserom? Najlepsie ZA a okolie.

lenka54321happy
13. jan 2020

@bajka42
Neviem
Ale chcem sa opytat preco idete na vyber?

bajka42
autor
13. jan 2020

@lenka54321happy lebo nam diagnostikovali zvacsenu nosnu mandlu. Pritom syn nebyva casto chory. Ale chrape, fufne a mandla mu tlaci na usko a tvori sa mu tekutina, zle pocuje. Mame na vyber ciastocnu anestezu alebo celkovu. Ja by som chcela celkovu s laserom, ale nie vsade takto operuju a teda chcem zistit, kde najlepsie a najblizsie domova by to bolo mozne.

lenka54321happy
13. jan 2020

@bajka42
Pytam sa lebo my mame podobny problem. Ale nechrape moj syn (4.5r), len ma velku mandlu a tekutinu v usku. Fukame balonik a verime ze to pomoze. Zevraj v Piestanoch je nejaka dobra klinika a vo Zvolene tiez.

jvlo
13. jan 2020

@bajka42 nosna laserom? co viem tak laserom operuju v zilpe v ziline, ale krcne

bajka42
autor
14. jan 2020

@lenka54321happy my fukame tiez, aj mame sirup a sprej do nosa na zmensenie, ale vobec nevidim zlepsenie. Lepsie je vraj operovat v zimnych pesiacoch ako letnych, tak by sme sli cim skor :(

bajka42
autor
14. jan 2020

@jvlo tak to idem pozriet, dakujem

janka0808
16. jan 2020

@bajka42 Ahojko,tak v okolí Žiliny netuším,ale my sme boly zo 4rocnou dcérkou presne z týmto vo Zvolene a totálna spokojnosť.Isla by som tam znova.Vobec sme nemali pocit,že sme v nemocnici,od doktorov po personál chovanie na maximálnej úrovni.Rano sme prišli,poobede odchádzali.Mozem,len odporúčať👍 Vám držíme palceky😉🙂