Kašeľ u 16 mesačného syna

babajaga
12. jún 2012

Dievcata,neviem preco,ale od marca sa nevieme vymotat z chorb,najskor dcera sopel,kasel...nasledne atb ,lebo mala nalez....potom hned syn,najskor 2 tyzdne kasel,potom uz teploty a zase horsi kasel,nasledne atb,zisteny nalez....pred 3 tyzdnami ja kasel,zjedla som 3 balenia kalcioveho sirupu,nasledne atb...stale kaslem...uz aj manzel je tyzden chory,kasle,lieci sa caj,sirup,cibula,cesnak....a od vcera uz aj malicky kasle....bola som dnes u lekarky,zdvihla mi flixodite davky a ventolin...mal ako 10 mesacny obstrukcne dychanie.....je sanca ze prejde bez atb,iba na sprejoch?spravila som aj cibulovy sirup,zatial luhujem,planujem mu ho dat 3x po 2ml....malicky ma 16 mesiacov.....no na porazenie...je to pocasim,alebo cim....doteraz som starsich mala v pohode...dcera brala atb pred rokom a starsi syn pred dvoma a teraz toto.....

babajaga
autor
12. jún 2012

zabudla som dodat,ze dcera je od vtedy stale chora...uz na druhy x teplotovu virozu....syn tiez stale kasle.....

bodka13
12. jún 2012

@babajaga skús sa poradiť tu https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/dakujeme-strapco-orl-rady/ ..tá kočka je lekárka,pomohla aj nám 😉