Kašlanie pri mlieku

katches69
20. sep 2022

Caute, mala ma 1mesiac aj tyzden. A pri krmeni sme na um sa mi dusi. Skusame rozne polohy no niekedy sa nedusi vobec s mliekom a inokedy neustale. Mame antikolikovu flasu cize ten prietok nie je velky aby sa dusila. Mali ste aj vy niektora taky problem ? Davky mi zvlada pekne aj vsetko spapaz len to dusenie....

beata_k
20. sep 2022

@katches69 Mozno ked je velmi hladna, ze nataha vela a nestiha prehltat.

veronika3110
20. sep 2022

@beata_k tiež si myslím

marlenka222
20. sep 2022

@katches69 antikolikova fľaša neznamená že má správny prietok. Napríklad fľaša Avent má menší prietok pri označení cumla 1 ako mam alebo lovi fľaša.

kamagma
20. sep 2022

Nema reflux?,nasa sa tiez dusila pri piti,postupne z toho vyrastla

zuzks5
20. sep 2022

no tak asi je trosku pahltna malinka 🙂 pije rychlo, to je normalne, si myslim.

anavixy
20. sep 2022

Podla mna je to uplne normalne, deti to nevia uplne dobre korigovať a obcas im zabehne, niekedy aj castejsie, aj mojej dcere stale zabehlo. Aj doteraz jej hocikedy zabehne slina 🙊.
No je rozdiel zabehnutie a dusenie. Urcite sa nedusi… ci modra pri tom? Treba zasahovat? Ak hej, treba riesit s lekarom.

werony_n
20. sep 2022

@katches69 úplne normálne u bábätiek, ešte nevedia určiť koľko mliečka je veľa a teda začnú sa dusiť,moja dcérka má 15m a bežne sa zadusí s mliečkom. Treba pozrieť aj na dutku na fľaši niektoré môžu mat aj 2-3 dierky a to je dosť pri takom malom bábätku.

paciko9
20. sep 2022

Tiež myslim,ze to bude flasou. Ja som tiez nekukala na cumel a malej vzdy zabehlo,az potom som zistlila,ze mam cumel 2. Vymenila som za jednotku a v poho uz.

jaond19
20. sep 2022

@katches69 moj 3mesacny ma toto obcas tiez (je kojeny), najma v noci ked sa zobudi po vela hodinach tak taha ako o dusu a kedze je to po dlhsej pauze tam mam prsia naliate a tecie vela,tak nestiha prehltat, potom mu to tecie aj nosom, zacne kaslat prskat, zabieha mu, musim to aj z nosa odsat

anavixy
20. sep 2022

@werony_n no a vaša sa dokonca zadusi 🙈 prosim vas, zabehne jej… zadusit sa clovek moze len raz 🍀

werony_n
20. sep 2022

@anavixy každý normálny človek to chápe ako som to myslela. Zbožňujem ženy,čo tu chodia rýpať do iných a ich komentár ma nulovú výpovednú hodnotu. Nabudúce sa venujte zmysluplnejsim veciam.

anavixy
20. sep 2022

@werony_n kazdy normalny clovek sa normalne vyjadruje. Koment s vypovednou hodnotou som pisala pred vami, v nom som prave to dusenie vs. zabiehanie spominala. A píše sa dudka, ked chcete teda aj zmysel 🙃