• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kašle a kýcha. Mám ísť k lekárovi?

22. februára 2008 
Jakubko uz par dni casto kycha a kasle. Sopliky mu netecu, ale po kupani som pre istotu zacala odsavat tak su tam. Dych ma vsak cisty - pekne dycha. Teplotu nema. Je spokojny a usmievavy. Ale ten kasel a kychanie je od dnes rana intenzivnejsie. Mam ist k lekarovi? :unamused:
22. feb 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cistko, my mame rovnaky problem. Boli sme s tym u lekarky, ale kedze dych mame cisty, dostali sme len kvapky Nasivin (pre deticky) do nosteka - tie sa nepredpisuju. Doktorka este spravila pre istotu vyter z nosa, ale vysledky boli ok. Povedala, ze kasle preto, ze tie hlieny ho drazdia v krku. Tak teda kvapkame kvapky a odsavame...
22. feb 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cistko, skus od kasla Hedelix sirup. Je prirodny, aj pre male deticky. zrana kaslu deticky intenzivnejsie, lebo maju este z noci zatecene sopliky. Hedelix ulahcuje vykaslivanie hlienov. Ak by to nepreslo, alebo prisli teploty, chod k lekarovi. ten Nasivin tiez dostat bez predpisu aj pre male deticky :slight_smile: Skore uzdravenie
22. feb 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja by som nesla, my to mame casto. len dam malej do nosa lybenar, odsajem sopliky a na kasel hedelix a za dva dni je po propbleme.dr. ti len povie, ze si mas kupit tie iste kapky.
22. feb 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre malé bábätka je asi lepší libenar alebo mar sprej, tie sa môžu používať každý deň aj dlhodobo. :sweat_smile:
22. feb 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme boli prechladeny presne ako pises cistko,neviem ci poznas z PP doktorku Carnogursku,ona je miesto Sykorovej,boli sme normalne u nej, maly nemal teplotu a sama mi povedala ze pekne dycha tak nam dala sinupret na odhlienenie,ten vzdy zabera a do nosteka nasivin,aj tak sme sa trapili 2 tyzdne s tym nasim prechladnutim,v kazdom pripade by som isla k lekarke :wink: :wink: ,ja sa drzim pravidla radsej 5 krat s hlupostou ako raz a ......
22. feb 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak su sopliky cire, davala by som libenar alebo mar a odsavala. ten kasel moze byt od zatekajucich soplikov. Ak su sopliky huste, bielozlte alebo nazelenale, treba ist k lekarovi, nech maleho prezrie
22. feb 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od soplíkov sa môžu zapáliť aj ušká, lebo bábo saje a vytvára tak tlak na ušká. Pre istotu by som šla k lekárovi.
22. feb 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sinupret odporúčam aj ja...
Na kašeľ Hedelix, ani my sme neboli u lekárky, Chiarka kašľala, trošku soplila ,ale pri predstave, že by som strávial celý deň v čakárni, kde by mohla ochorieť ešte viac...
A hedelix krásne zabral, aj Otrivin pre deti...
22. feb 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano aj mar je dobry :wink:
22. feb 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok