Kde je dobrá detská neurológia?

mongi2010
24. máj 2020

Dobrý deň, viete mi poradiť nejakého odborníka alebo aj súkromnú kliniku ktorá sa zaoberá detskou neurologiou? Je nám jedno aký okres, len potrebujeme fakt dobrého lekára. Ďakujem

mogaa
24. máj 2020

@mongi2010 my mámecelkom detskú neurologičku ale ak nie si z Galanty tak ťa už nezoberie....

nikpa
24. máj 2020

@mongi2010 Trnava, dr. Pobiecka. Pozrite recenzie ale my tam chodíme dlhodobo so synom. Boli sme aj inde ale tu sme spokojní. Precízna lekárka, ľudská, všetko vysvetli. Nema problém aj telefonicky poradiť, ak potrebujete.

melissa74
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
24radka
17. aug 2021

@nikpa dobry den myslite ze by nas zobrala ked sme z noveho mesta nad vahom ? popripade vedeli by ste mi sem hodit tel.cislo na internete som nasla rozne tak neviem ktore je spravne

nikpa
19. aug 2021

@24radka to neviem, skúste ju osloviť a keď sa nebude pýtať tak ani nehovorte odkiaľ ste. Ona ordinuje na viacerých miestach, v nemocnici na Žarnovej v Trnave, vo volakom rehabilitačnom centre pri Trnave, a aj v sanatóriu kde chodíme za ňou my, tam volajte stredy okolo obeda 11-12h vtedy ju tu zastihnete -0918320401. Alebo si zavolajte na vrátnicu do nemocnice nech vás prepoja do ordinácie ale tam neviem kedy ordinuje - 0335938111.
A ešte som našla toto, možno sa v nemocnici dovolate priamo k nej do ordinácie. Tak skúste, snáď budete mať šťastie.

24radka
19. aug 2021

@nikpa ďakujem

koniarova
14. sep 2021

@24radka dovolali ste sa?

24radka
15. sep 2021

@koniarova nakoniec sme boli v Trenčíne a všetko ok chvalabohu

asturia26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asturia26
21. dec 2021

@nikpa Dobrý deň, prosím vás, vy ked sa objednávate k dr.Pobieckej , tak na ake cislo volate? Ja uz asi 7x volam na 033/5938447 a nikto nedvíha. Ďakujem.

nikpa
21. dec 2021

@asturia26 vyššie som písala kde kedy ordinuje a kam treba volať, vy by ste mali volať podľa toho čísla priamo do ordinácie v nemocnici ale keďže ona ordinuje kade tade asi je len náhoda kedy ju tam zastihnete. Tak skúste len do nemocnice na informácie a spýtajte sa či nevedia ktoré dni tam je. Inak je zastihnutelna ako som písala vyššie, stredy okolo obeda na tel.c.0918320401 (tu sa objednavam aj ja) ale to je rehabilitačné centrum, tam neviem podľa čoho berie, no každopádne keď sa s ňou spojíte aspoň tam, určite sa dozviete od nej viac.

tukcniak
6. dec 2023

@24radka dobrý deň prosím vás a u akej mudr ste boli v Trenčíne, a s ako starým dieťaťom? My hľadáme pre 12 mesacne babatko len všade sú veľmi dlhé čakacie doby

24radka
6. dec 2023

@tukcniak dobry den boli sme u dr orisek ale ten uz neordinuje uz isiel tusim do dochodku a neviem ci tam je niekto miesto neho