Kedy a ako sa prejavuje alergia na kravské mlieko?

kristinagabi
16. feb 2012

kristinagabi Dobry vecer. Neviem,ci mi vie niekto pomoct,ale chcela by som vediet,kedy sa u vas prevavyla alergia na kravske mlieko? Mam rocnu dcerku,ktora druhy den ma na sebe-zacalo sa to cervenymi "bodkami",ktore sa zvacsili,teraz ma same take cervene flaky pobrusku,hrudniku a chrbte. Lekar povedal,ze je to alergicka reakcia na nejaku zeleninu....,zajtra mam este ist,ci sa jej to zlepsilo...,ale zatial nevidim,ze by to bolo lepsie.
Napadlo ma,ze asi mesiac jej davam kravske mlieko,ci to nemoze byt od toho? Po mesiaci...?

Prepacte,rychlo som ani nezbadala,kam som zaradila moj problem. Tak tie flaky nie su ohranicene,uz sa pomaly spoja,ze cele brusko uz bude mat cervene. Teraz idem od nej,nevie mi zaspat a ked jej hladkam brusko,tak to ju upokojuju,tak to bude nieco s bruskom.... Este sa musim ku nej vratit,prosim,ked mate nejaky napad napiste

dadusa57
6. jan 2013
dadusa57
6. jan 2013

@dadusa57 Dobry den.Vidim,ze je to zu davno kedy ste riesili tento problem,ale ako ste to opisala,tak sa to najviac podoba na moj momentalny.Moja 7 mesacna dcerka ma flaky po tele ktore sa zvacsuju,tak. By ma zaujimalo ako ste to nakoniec vyriesili.Dakujem

kristinagabi
autor
6. jan 2013

Dobry vecer. Doktor nam dal,ak sa dobre pamatam Fenistil kvapky a mozno aj nejake tabletky. Preslo nam to rychlo(max2dni),ale ze od coho to mala sa nezistilo... Doktor nas uistil,ze keby to bolo od mlieka,tak by sa to objavilo hned...
Viem,ze som jej davala 2-3 dni lahke,dietne jedla,potom pomaly som zacala zo zeleninou a ovocim,ale uz sa nam to neobjavilo. Mozno nejake jedlo,ovocie,zelenina obsahovalo nieco,co sa jej zaludku nepacilo,ved kto vie,co vsetko mozne obsahuju tie nase potraviny,co sa predavuju.... 😠