• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy zmizne alergický výsyp?

Ahojte mamule! Ochutnala som pred tyzdnom jahody a mala sa mi vysypala na hrudnicku. A uz presiel tyzden a stale tam ma take cervene mapky. Kedy to zmizne? Nie je to nejak hrozne, len cakam, kym to zmizne a nic. Myslite, ze je to z toho jedla? Rozmyslam, ci to nemoze byt aj zo slnka, ked to ma na dekolte. Ale na slnko moc nechodime, na kociari vzdy slnecnik. A to by asi mala aj na ruckach... Doteraz sa mi z nicoho nevysypala a to jem aj med, vajce, mak, cokoladu. Ze som si tie jahody neodpustila :frowning2:
21. jún 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj skus mastičku Fenistil,su aj kvapky ale mast je asi lepšia. :wink:
21. jún 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lindulak,ak sa vysype z jedla malo by to zmyznút asi tak za týžden lebo ked dačo zješ tak to máš v mlieku aj tri dni ztoho vyplýva že tri dni mu ten alergén dávaš a také 3-4 dni sa on prečistuje.ja som nedávno riešila paradajky.inak tie kvapky fenistil sú myslým na predpis.
21. jún 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a môžu sa z jahôd urobbiť len take drobne akoby pupence na brade a na hrudníku? lebo ja riešim či nema alergiu na zemiak a pritom som si veselo skusila 1 jahodu,o týžden dalšiu a dnes zas :sweat_smile:
21. jún 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jahody su alergen, zemiak by nemal byť.
A ja používam tiež Fenistil, ale v kombinácii s dietou, nealergizujúcou, takže par dní len zemiaky, ryža, mäsko, žltok (nie bielok) žiaden med, čokoláda, z ovocia len jablko, pozor aj na čaje.
21. jún 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Denisocka to budu skor tie jahody ako zemiak. Moja tiez najprv mala take drobne vyrazky - bodky a teraz uz zmizli ale trochu cervene mapky jej tam zostali :frowning2: Ak to do stredy nezmizne, tak zbehnem do poradne, lebo sa bojim, ci som jej nevyolala nejaky ekzem.
22. jún 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mast nieje určite na predpis minuly tyžden som ju kupovala tiež je na hrudniku vysypany a zmizlo mu to :slight_smile:
22. jún 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som teda dobra :angry: , ja tu zistujem ako alergicky je zemiak už týžden a doma si šmajznem jahodu :confounded:
22. jún 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. jún 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok