Koloidné striebro na zápal spojiviek

misickaa4
17. dec 2022

Dobry den,

Prosim Vas s ktorym konkretne produktom mate dobre skusenosti na liecbu zapalu spojiviek?

Vdaka

zuzikak
17. dec 2022

pre boha prosim len to nepouzivajte. Nie je to schvalene liecivo. Ak ma zapal spojiviek, potrebuje antibioticke kvapky. Nepodcenujte to neschvalenymi a neoverenymi (netestovanymi) kravinami aby ste si este viac neublizili. Koloidne striebro sa pouziva v zdravotnictve pri popaleninach na kozu - vobec nie na sliznice.

lucik194
17. dec 2022

atb kvapky, su lokalne netreba sa bat

misickaa4
autor
17. dec 2022

@lucik194 uz uzival...a dlho...

19gemini89
17. dec 2022

Oftalmoframykoin ale neviem ci nie je stale vypadok. Dcera mala nedavno zapal a nemali, davali sme aspon oftalmoseptonex ,pomohlo

3petka
17. dec 2022

@misickaa4 tak ja som mala pred pár mesiacmi. Kvapky a ani maste antibioticke mi nepomáhali. Nato som zistila že som tehotná, pomohli mi výplachy so solnym roztokom a harmancekovym roztokom. Striedala som

3nikus30
18. dec 2022

@misickaa4 nám pediatricka vypisala tobradex-kortikosteriodovy-antibioticky krem,no nepouzila som ho. Skusili sme prirodne a podarilo sa. Spravila som odvar z ocianky a umyli sme tym oci a potom som namocila vatove tamponiky do caju a oddychovala takto so zatvorenymi ockami. +sme pouzili sprej M33+ tiez tym istym sposobom a zapal sa krasne stiahol.

misickaa4
autor
18. dec 2022

@3nikus30 ten sprej mate od medveda?

3nikus30
18. dec 2022

@misickaa4 áno

misickaa4
autor
18. dec 2022

@3nikus30 a ste s nim spokojna?

3nikus30
18. dec 2022

@misickaa4 nám už veľakrát pomohol,používame pravidelne. Dcérke pred a po skolke striekam do ust,ale uz som dala aj do nosa a teraz na oci.

misickaa4
autor
18. dec 2022

@3nikus30 a mate aj ine produkty od neho?

3nikus30
19. dec 2022

@misickaa4 áno máme. Čistý nos teraz používame pravidelne na preplachy a D3 každý deň. Ale mám v zásobe viac vecí keby sme potrebovali ako kvercetín,forimun,laktoferín,probiotiká šťastné bruško a prázdne črievko,vitamín C fosfolipid, b komplex a horčík. Ale toto všetko my nepoužívame stále,lebo moje detičky sú na zelených potravinách,tak nepotrebujú vitamíny takou formou dopĺňať,len žijeme v dobe akej žijeme tak som radšej pripravená na všetko. Čo majú ešte pravidelne to sú omegy,ale inej značky.

misickaa4
autor
20. dec 2022

@3nikus30 a ako pouzivate cisty nostek na preplachy prosim?

3nikus30
21. dec 2022

@misickaa4 poslala som do správy,daj vedieť či je to čitateľné

misickaa4
autor
21. dec 2022

@3nikus30 ano mam , pekne dakujem