Kolovanie choroby u deti

16. sep 2022

Ach bože, ja už som zúfalá. Celé leto sme riešili nejaký problém, cela rodina sme boli chorí, potom zasa sople, vyrážky, potom očkovanie a teplotovanie, potom kovid, z ktorého syn ešte vkuse kašle a teraz škôlkar doniesol sople.. zachovala som chladnú hlavu, že však ok, dám kvapky, vitamíny, ovocie, inhalovat... Nech sa to nezhorší.. doktorku som ani nechcela riešiť, však na čo.. a teraz už aj horúčka... Môžem len čakať kedy to dostanú aj mladší... Mňa už z toho porazí, prosím vás ako sa z toho nezblaznit, keď si vkuse odovzdávajú chorobu, ja som z toho už na prášky...kym sa vylieči jeden, tak to zároveň dostane, lebo vkuse sa to naťahuje... Ja to už nedávam a to je len začiatok septembra....! 😩 Veď po sezóne budem ako múmia, môžu ma rovno brať... Ako toto dávate?ten nekonečný strach, strašné noci... Niekedy už fakt ľutujem že som sa dala na materstvo ... Ked to takto nezvladam...neviem si povedať že však si tym mysia prejsť ale asi si to už musím vtlct do hlavy 🙄🙄🙄

uhnakova
16. sep 2022

Viem, aké to je peklo. Moje deti chodili do škôlky len na dopoludnie, dosť to pomáhalo. A starší syn išiel do škôlky až štvorročný, dcérka mala vtedy dva roky. Nedala som ho skôr práve kvôli chorobám. Aj tak sme si užili choroby, ale je iné liecit dvojročné dieťa, ktoré už vie smrkať a iné mordovat sa s jednoročným. Ak sa ti dá, skrat synovi dochádzku v škôlke len na dopoludnie.

mercy13
16. sep 2022

@uhnakova moja dcérka chodila len doobeda, aj tak bola chorá, takže za mňa ani to nepomôže.

veroniq85
16. sep 2022

Ja nejako pomoct neviem ale tiez som uz uplne vycerpana z kolotaca chorob.

zorkahorka
16. sep 2022

No my sme mali od juna prestavku a skolkar po 9 dnoch v skolke prechladnuty. Uz pokaslieva aj mladsi... takze kazdy den mysliwt niekolkokrat na to,ze treba davat lieky, ze nemozeme minut volny vstup do akvaparku, ze nemozeme medzi deti na ihrisko a pod... no co uz... sspon nemusim rano vstavst kvoli skolke a dlhsie spim 🤣

bubinko1506
16. sep 2022

Nasi po 1,5 tyzdni v skolke dovliekli covid. Takze sme chori vsetci doma - s vynimkou najmladsieho, tomu nie je vobec nic. Letne prazdniny sme zacali s prenocovanim na urgente so 40tkami teplotami a akutnou laryngytidou.

autor
16. sep 2022

@bubinko1506 my tiež teraz pred mesiacom kovid a dvojičky laryngitidu... Preto mám strašný stres, ja toto nechcem zažívať teraz každý mesiac, horúčky sople vkuse u doktorky.. som z toho smutná ale nič sa neda urobiť.. len čakať kým budu veľkí 🙄🙄🙄 ahhh

andreab23
18. sep 2022

Zdravím môžem vám odporučiť pre deti colostrum alebo vita activ z LR sú fakt dobre a posilnia imunitu deti odporúčam fakt