Kožné problémy 10 mesačného synčeka

maribell
7. jún 2013

ahojte .. Alexikovi ( 10mes. ) sa vyhodili taketo vyrazky ..uz to mal pred 2 mesiacmi (vtedy to mal na brusku ale nije tak vela) ale doktorka mu predpisala oilatum do kupela a excipial u lipolotio ako mlieko po kupani .. to mlieko som mu nedava lebo sa mu to z toho rozdrazdilo ..ale po case to zmizlo...teraz to tu mame opat (aj na brusku tak ako minule ale teraz aj na chrbatiku..) ...nedavala som mu nic nove jest ani pit..vsetko uplne prirodzene veci k jeho veku .. poradte ak viete
..muselo sa mu to vyhodit dneska lebo vcera ked som ho kupala to este nemal ..

tomasko1997
27. jan 2015

@andriez13 ahoj moj drobec sa teraz tak vyhadzal z coho ste to mali?dakujem

andriez13
27. jan 2015

@tomasko1997 tak na to sme neprišli, dr.stále tvrdila že to je ekzém, ale mňe sa to nezdá, ale vysadili sme zo stravy najväčšie známe potravinové alergény, DR. nám na to dala mastičku s kortikoidmi a hned to prešlo a od vtedy už tak vyhádzaná nebola. Teraz sa tiež vysypáva, ale už iba trošku a zistili jej na alergológii intoleranciu na histamín, takže pre nás to je ešte dlhý boj. Prajem všetko dobré a skoré uzdravenie 🙂

tomasko1997
28. jan 2015

@andriez13 dakujem za odpoved🙂

milota164
17. aug 2015

my sme mali nieco podobne na nohe kozna nam dala na to mast ale ked sa jej to zacalo susit najlepsi bol na to Bepanthen, dobre jej to premastil a pekne sa jej potom koza obnovila.

anaviky
24. dec 2016

Ahojte potrebujem radu,dcerka ma cosi podobne ako na povodnom prispevku. Ma to na laktoch z vnutornej strany. Svrbi ju to a dnes som si vsimla,ze ako si to skriabe tak sa jej vytvoril biely flak,ako keby sa jej na tej casti kde sa skriabe stracal pigment. Neviete niekto co to moze znamenat??dakujem