Kožný problém...čo je to?

nromana
15. jún 2018

Maly ma 4roky a nevieme sa toho zbavit, ma to uz asi zopar mesiacov, nie je to bolestive ani ho to nesvrbi, netusim co to moze byt, obvodna nam dala na to Fucidin mast, trosku pomohla ale stale to nezmizlo, sme objednany na kozne, mozno ma niekto s rym skusenosti..dakujem za Vase skusenosti

zuzadula
15. jún 2018

moja dcéra to mala ako reakciu po očkovaní a podaní Nurofenu. Začali sme si všímať po čom sa jej to vyhadzuje.. v tom čase reagovala hlavne na farbivá v potravinách. Vylúčili sme a postupne to odznelo. Neboli sme nikde... pripisujem to imunitnej reakcii na očkovanie. Od vtedy tiež neužívala Nurofen, ani Ibuprofén.

guliver19
15. jún 2018

Skor to vyzera ako herpes s malymi pluzgierikmi.Urcite navstivte pre istoth koznu lekarku.

nromana
autor
15. jún 2018

@guliver19 dakujem za podnet

nromana
autor
15. jún 2018

@zuzadula dakujem za Vasu reakciu, ziadne ockovanie sme neabsolvovali...

zuzadula
19. jún 2018

@nromana Jasné.. nemusí to byť reakcia po očkovaní. je to alergická reakcia... u nás vyvolaná zásahom do imunitného systému očkovaním.. u vás možno niečím iným. Treba len odsledovať, čo ju vyvoláva. Držím prsty!! 🙂

mapia1
19. jún 2018

mne to trocha vyzera ako granuloma annulare, kamaratkina mala to tiez mala na nozke

nromana
autor
11. júl 2018

Dakujem za vasu reakciu, myslim ze je to ono. Dlho som patrala co to je. Sme objednani na kozne, tak uvidime aka bude liecba...ale podla toho co som studovala je dost tazke sa toho zbavit.

mapia1
11. júl 2018

ano, mate pravdu, kamarakina mala sa s tym trapila, ale nakoniec sa im toho podarilo zbavit sa, tak prajem, aby sa to vam to podarilo co najrychlejsie

nromana
autor
11. júl 2018

Neviete ako u nich prebiehala liecba?

mapia1
11. júl 2018

viem, ze boli s tym aj v nemocnici a ked malej vyberali mandle a bola v anesteze, nejak jej to narezali, ale uz si to presne nepamatam, bolo to pred asi 5-timi rokmi, ked s nou budem, spytam sa jej