Kožný roztok Molusk - skúsenosti

michala11111
29. apr 2016

Ahojte maminy prosím o radu. Mám 2,5 ročn. dcérku a boli sme u kožnej s moluskami tá mi odporučila prípravok molusk. Neviem či to je novinka ale nikde neviem nájsť referencie či funguje, nakoľko stojí 18 eur, čo je fakt dosť. A zas mužov kolega čo má deti, že jemu sa osvedčil duofilm. Tak neviem. Hlavne ma zaujíma názor na ten prípravok molusk. Ďakujem pekne

ofinna85
8. apr 2018

@flakinka no ja bojujem stale .nasadila som malemu nove homeo Thuja 3gulicky 2xdenne som vycitala a ze mozu pomoct na tieto virusove choroby,nam po molusku ak zabere ostava tiez ruzovy fliacik ale stale lepsie ako moluska)ale mame toho zas plnu bradu,snazim sa vytlacat no nejde mi to,tak snad zas nam molusk pripravik pomoze a este potieram betadinom.

flakinka
8. apr 2018

@ofinna85 tak áno je to lepsie ako moluska ale som z toho nešťastná, no stale verím ze tie fliacky zmiznu postupom času a bude všetko zase ok. Moj maly ma taký mini bodecky take akoby červene a to teda nevytlacim. A aj sa bojím aby som mu to nerozniesla este viac. Inak minule som čítala zahraničný článok ze to môže trvať aj rok kým s tým telo bojuje a potom to zmizne samo od seba. Tak uz som zúfalá, rok sa nato nemienim pozerať :(

savmebej
8. apr 2018

@flakinka chodte k imunologicke,je to o imunite ,treba na to nieco protivirusove ako isoprinosine,ten pomaha,len neviem,ci to mozu aj male deti,ale dobry imunolog pomoze

januleta
8. apr 2018

@flakinka my sme s tym veru bojovali vyse roka. Vselico sme vyskusali. Nakoniec zabral molusk a na imunitu nam dal ribomunyl. Zmizli potom za cca 2 tyzdne

ofinna85
8. apr 2018

Dakujem no skusim este co davam teraz tu thuju a potom uvidim co zas dalej(

margaretka
8. apr 2018

nam uz teraz ku koncu zabralo zoskrabavat len tak nechtom natriet betadinom a hotovo takto som vykantrila posledne a prilezitostne kedsa kde tu objavila este nejaa jedna dve ..... teraz je uz dva mesiace uplne bez.... a davam skoro v kuse imunoglukan s prestavkou po 3 mes. mesiac a znovu

tinuska216
8. apr 2018

Môj syn mal veľmi veľa molusiek a doma som mu nato dávala tento roztok Molusk.mozno po 3 aplikáciách molusky odpadli.takze ja ho môžem len odporučiť.ale musím vás upozorniť,že syn strasne plakal keď som mu ho na molusky aplikovala 😞 ono to vlastne ako keby vypálilo tu molusku,lebo ich mal aj potom čierne.Ale od vtedy sa žiadna nová neobjavila

flakinka
9. apr 2018

@savmebej
@januleta dakujem poobzeram sa aj po imunologii.

flakinka
9. apr 2018

@tinuska216 aj nam 4 vacsie zcernali a odpadli. Vasmu malemu sa kozicka pekne zahojila potom? Ja stale cakam ze sa to zahoji. Zatial ma tam take fliaciky. Dakujem

savmebej
9. apr 2018

@flakinka treba to riesit zvnutra,isoprinosine je 100%do dvoch tyzdnov sa moluska vstrebu do koze a zmiznu...inak sa s tym mozete trapit aj rok dva...a pozor na to,su vysokoinfekcne,takze ich nenarusovat,lebo tym sa dalej roznasaju po tele.

ofinna85
9. apr 2018

@savmebej no skusim si to prestudovat a to sa moze aj detom ma 2roky

ofinna85
9. apr 2018

@savmebej to je na predpis aj?skusim sa opytat koznej teda nato ci to moze aj dieta a cit o je sirup ci tabletky ale dakujem za radu

savmebej
9. apr 2018

@ofinna85 ano to predpisuje imunolog,urcite bude aj sirup,isoprinosine je vyborny na virusy a molluscum je virus

elizita
9. apr 2018

@ofinna85 ano, je aj pre deti a je na predpis... my sme ho mali od koznej, mojej nepomohol

flakinka
9. apr 2018

@savmebej Dakujem idem to preštudovať a opýtam sa lekarky.

tinuska216
15. apr 2018

@flakinka viete čo po niektorých väčších mu ostali jazvy.ale možno sa mu stratia ako bude rásť