Krém na jazvy po chrastách z kiahní

27. júl 2023

prosim poradte daky krem na jazvicky po chrastach, dcere odpadli a ostali jej flaky :(
zmizne jej to niekedy?

daridari11
27. júl 2023

Ja som mala kiahne v dospelosti, keď som mala asi 45 rokov a mne odporučili krém Imunoglukán, zmizlo mi všetko preč. Stojí do 10 eur, on je kvalitou taký dobrý, že som ho potom používala ešte asi aj rok.

autor
27. júl 2023

@daridari11 vazne? skusim sa opytat v lekarni. dakujem.

slavomira236
27. júl 2023

Ma flakyalebo jazvy? Ja aj aj a tel jej davam iunglukan lotion)fakyz) na jazvy skusM contratubex ale co som citala ma tiet odruhy jaziev masticy nezaberaju

susitko
27. júl 2023

imunoglukan lotion👌👌👌

autor
28. júl 2023

@slavomira236 ma aj fialove flaky ked odpadne chrasta a ma aj zopar hlbsich ( jaziev) ...odpadli je chrasty niektore asi aj skor ako mali :/,....
tie fialove flaky - ved to je asi prirodzene ze koza pod chratou nie je bleda, to sa spolieham ze snad jej to casom zbledne lebo takych ma vedla seba aj 20ks malych...

lilianka28
28. júl 2023

@susitko Prosím ťa, ktorý konkrétne?. Lebo teraz to akurát pozerám a vidím 2 druhy. Jeden má obal bielo-modrý, druhý bielo-modro-červený.
A ešte je teda lepšie lotion alebo krém? Asi len kvôli roztieraniu lotion?

slavomira236
28. júl 2023

@lilianka28 ja som zobrala lotion zlozenie je to iste a dcera je flakata cela tak mi je to lepsie naniest..mali sme aj vinulosti ked mala dcerka ekzemy to mlieck a robilo jej dobre ma kozu

camelie12
28. júl 2023

Mne poradila nasa pediatricka na hojenie jaziev po kiahnach gel CONTRACTUBEX alebo Cicadermu. Teraz som jej volala.
Na fialove pigmentove fliaciky nic netreba, ze to cca do pol roka sa same farebne "stiahne" a nebude nic vidno.

Starsi syn ma skor tie fialove fliaciky a jazvy nie.
A mladsi ma aj fliaciky aj zopar malych jaziev na tvari.

Tak skusim kupit ten gel a budem mu to natierat.
Drzim palce!

susitko
29. júl 2023

ten s tym cerveno modro bielym....moja dcera mala strasne kiahne.a nutne musela ist na operaciu.a hospitalizovat ju mohli az po uplnom vyhojeni.tak sme mastili.a fakt pomohol.mne ho poradila lekarka,ktora si tym liecila kozu po odstraneni prsnika.

autor
29. júl 2023

@susitko ktory teraz

janage
29. júl 2023

Počúvaj to nebude ten istý krém len iný obal?