Krupicové vyrážky na tele 5 ročného syna

8danus8
26. jún 2017

Ahoj žienky. Prosim vas nemate niekto skusenosť s krupicovou vyražkou? Môj 5 ročný syn mi dostal tuto krupicu a k tomu teploty tak okolo 38. Je astmatik a ma aj lieky od alergie ale tie mu nezabrali.

14hviezdicka12
26. jún 2017

@8danus8 ahoj. A ma to po celom tele alebo len na nejakych miestach ? Mozu to byt aj ovcie kiahne ak ich neprekonal. Ked ma takuto vysoku teplotu daj obklady sirupcek na zrazenie ak nepomoze let na pohotovost pre istotu ak je teda astmatik. Rano chod k doktorke, s teplotami niesu zarty ako ani s vysypom. Vyrazky nevytlacat ani to nicim nenatieraj aby si mu nahodou neuskodila. Drzim palce a skore uzdravenie prajem

mummy01
26. jún 2017

Krupicove vyrazky urcite niesu kiahne a teplota 38 tiez nieje vysoka. Najskor si myslim ze sa prehrial a ma potnicky. Neboli ho hlava?

14hviezdicka12
26. jún 2017

@mummy01 pochybujem ze by to boli potnicky .. moze to byt aj nejaka alergia .. pri potnickach by nebola teplota .. moe to byt 5-6 choroba vtedy sa to prejavy horcukami .. keby tu pani dala aj fotky lepsie by sa dalo pvoedat skusenymi mamickami ze co to moze byt

8danus8
autor
26. jún 2017

na potnicky to nevyzera. Nema to farbu je to len na dotyk drsne a uz mi to chytil aj druhy syn. Ten zatial teploty nema. Kiahne uz prekonali obydvaja. A ma to po celom tele aj na hlavicke. Teplota mu ide hore

lilu74
26. jún 2017

5-6choroba ma priznaky take ze dieta ma najprv horycky az ked ustupia sa vyhadze.

14hviezdicka12
26. jún 2017

@lilu74 u kazdeho dietata to sa to moze prajavit inak virus je virus a ocividne nakazlivy

8danus8
autor
27. jún 2017

tak babenky bola som u lekara a ze to maju podozrenie na šarlach