Krvavý hlien v stolici 11 mesačnej dcéry

michaelavikinka
13. máj 2021

Ahojte žienky chcem sa vás opýtať mam dcérku 11 mesiacov a občas sa jej objavy krvavy hlien v stolici doktorka mi nato nič nepovedala ale predsa mam trochu obavy ze co to môže byt včera ju očkovali ma trochu aj hnačku stolička jej ide ale krv asi nebude zo zubov.

mmoonna
13. máj 2021

@michaelavikinka môj mal alergiu na bielkovinu kravského mlieka

michaelavikinka
autor
13. máj 2021

@mmoonna aké vyšetrenia mu robili prosím vás aby som sa mala načo pripravit

andreatytler
13. máj 2021

@michaelavikinka Skus ineho lekara. Mne to nepride v poriadku ze tak malinke dieta ma krv v stolici.

matabb73
13. máj 2021

Moja dcéra mávala tiež krv v stolici okolo pol roka. Bolo to vyhodnotené ako podozrenie na alergiu na bielkovinu kravského mlieka. Keďže bola čisto kolená vtedy, tak ja som mala tri mesiace bezmliečnu diétu, aj bez mliečnych výrobkov a potom ešte tri mesiace bez mlieka. Pomohlo to, už asi po mesiaci to prestala mávať. Nakoniec v roku na testoch nemala ani tú alergiu a začala jesť aj mliečne výrobky.

mmoonna
13. máj 2021

@michaelavikinka boli sme odoslaní na gastro. Tam mu urobila len sono a na základe príznakov stanovila diagnózu. Predpísala mu špeciálne mlieko, ktoré predpisuje len gastro lekárka. Pomohlo mu to, postupne mu krv zmizla a dnes je v poriadku