Kto používal a komu zabral Mišpulníkový sirup?

Je naozaj ucinny?
octopus
27. nov 2013
pouzivali sme a pouzivame a naozaj velmi dobry... pre dospelych aj pre deti:o)
yvetulka
10. dec 2013
ju velmi ucinny, na kazdy duh kaslu, mozem vrelo odporucit
luba28
10. dec 2013
to som este nepocula,a kde ho dostat???ako chutiiii?????kolko stojiii????
livia76
10. dec 2013
Používame už pár rokov...naozaj skvelý, odporúčam...a deti ho milujú /máme odskúšané v rodine/ naša Lesinka, keď bola menšia, tak naschvál zakašľala a pýtala si ho, že je akože chorá 😃 😃 😃
livia76
10. dec 2013
@luba28 stojí -ako kde cca 6-7 eur, podľa názvu nájdeš na nete ,kde sa dá kúpiť...my ho máme od našej terapeutky čínskej medicíny..
luba28
10. dec 2013
@livia76 a na aky kasel je najvhodnejsiii???suchy-*drazdivy,alebo taky vlhkyyy,...????
livia76
10. dec 2013
@luba28 na všetky druhy kašľu..to je na ňom najlepšie..aj na suchý..aj na vlhký..
luba28
10. dec 2013
@livia76 len citam,ze je pre deti od 3 rokov,ale objednam si ho,aspon pre starsiu dceru,....
yvetulka
10. dec 2013
@luba28 kde si ho prosim ta nasla, ja som ho davnejsie objednavala a teraz co hladam, vyhadzujemi len ceske stranky
yvetulka
10. dec 2013
@octopus kde ho prosim ta kupujes, objednavala som davnejsie, samozrejme stranku som zabudla a teraz hladam a vsetko len ceske stranky
luba28
10. dec 2013
@yvetulka dala som link
yvetulka
10. dec 2013
@luba28 vdaka. ale to postovne...otras
luba28
10. dec 2013
@yvetulka tak potom dat kupit a doniest z CR,.... 😞
yvetulka
10. dec 2013
@luba28 idem hladat inde, ked nenajdem, tak kupim aspon 5, nech uz to stoji za to. skusim este niekde v lekarni, ci nezozeniem
octopus
10. dec 2013
tu kupujem> http://www.tcmbratislava-obchod.eu/tcmbratislav...... da sa aj osobne na Kramaroch...
maju tam rozne dobre veci...
anima9
11. dec 2013
@octopus Vieš mi prosím napísať všetko z čoho je ten sirup zložený? Myslím účinné látky ale aj s tými pomocnými látkami, čo dávajú do sirupov. Pýtam sa kvôli alergii na niektoré zložky. Pozerala som tento sirup na rôznych internetových stránkach a nikde nie je uvedené podrobné zloženie sirupu.
octopus
11. dec 2013
korunkovka, mispulnik japonsky, stemona, balonovnik, marhula, mata. je to cisto prirodny produkt, da sa pot zriedeny aj ako malinovka🙂
octopus
11. dec 2013
je pisane, ze sa da pouzivat pre deti od 3 rokov ale to iba preto, ze neboli robene oficialne testy pre mensie deti. takto je to s roznymi produktami, ktoru su absolutne neskodne... napr. rybi olej..
anima9
12. dec 2013
@octopus Pri intolerancii alebo alergii to funguje tak, že vadia latky, ktore zdravym ludom normalne nevadia. Preto ma to specialne zaujimalo. Mne sa jedná hlavne o tie rozne aromy a prichute (ak nie je vyslovene napisane, ze su prirodne). A ta nestastna kyselina citronova, kyselina octová častý konzervant v sirupoch a aj inde. Vymenovala si ucinne liecivé latky sirupu. Viac tam nic nie je napisané_?...cukor, sladidlo (ak je sladký), nejaký konzervant, (čo to drží v záruke)?
zabinka76
12. dec 2013
my tiez pouzivame a zaberie vzdy , mozem len odporucat, kto vyskusal iny uz ani nechce.
octopus
12. dec 2013
@anima9 nie, nic viac v sirupe nie je, tiez mame problemy s chemickymi konzervantmi a farbivami. toto je naozaj cisto prirodne🙂
anima9
13. dec 2013
@octopus Tak sa tešim a tiez ho objedname. Budem Číňanom veriť🙂
perla200
27. mar 2014
dievčatá na groslingovej v bratislave som ho kupila za 3,80 eura....
mimimer
12. apr 2014
@perla200 Mozem sa, prosim, opytat, kde na Grosslingovej? A este jedna otazka, drzite dany sirup v chladnicke? Na obale je napisane, ze po otvoreni sa ma drzat pri teplote 4 az 8 °C... vdaka 😉 Ja som prave po odporucani dala malemu prvu davku, ma strasny kasel, v noci najhorsi... uvidime, konecne zaspal, tak fingers crossed 😉
perla200
13. apr 2014
@mimimer no tam vedla tej pizerii smerom von z mesta je taká teta bylinkárka - vola sa to bylinky atd...tak tam...
mimimer
13. apr 2014
vdaka, pohladam 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli