Ktory bez dotykovy teplomer (okrem Microlife) sa vam osvedcil?

diablica697
4. okt 2019

Ahojte,maminky,
ktory dotykovy teplomer sa vam osvedcil ktory vydrzi fakt roky a nie len rok a potom zacne merat hore-dolu.My sme minuly rok v Decembri kupili teplomer znacky Microlife,ale uz meria nepresne (pravdaze blok sme uz vyhodili🤦🏼‍♀️)
Dakujem za Vase skusenosti

lovely5
4. okt 2019

@diablica697 ja mam od Braun, ale neviem povedat ako dlho vydrzi, kupila som len teraz novy. ale vyzera kvalitne

zuzkavladko
4. okt 2019

Z mojej skusenosti su bezdotykove teplomery velmi zradne, ci lacne ci drahe. Tiez sme kupili s velkym ocakavanim drahy bezdotykovy teplomer, ale s odstupom casu, ked potrebujem vediet naozaj realnu teplotu stale pouzivam pre dieta rektalny teplomer. Ked ma dieta totiz velmi vysoku teplotu a poti sa, na cele bezdotykovy teplomer neodmeria realnu teplotu. Ja ho teraz pouzivam len v noci, ked je maly chory a chcem len orientacne odmeriat teplotu bez toho aby som ho zobudila.

mareka49
4. okt 2019

Omron

dadka36
4. okt 2019

Žiaden. Moja skúsenosť je ze su nepresné, aj 1 stupeň. Ci drahe alebo lacné. Rovnako digitálne.

zuzkavladko
4. okt 2019

@dadka36 strucne si napisala co som chcela aj ja povedat. Su velmi zradne hlavne v pripadoch ked sa rodic rozhoduje ci dat alebo nedat Nurofen/Panadol, pripadne ci ist na pohotovost.

diablica697
autor
4. okt 2019

Dakujem vam, presne toto si zacinam i ja mysliet ze zbytocne budeme investovat zas.

zuzkavladko
4. okt 2019

@diablica697 mne sa raz stalo, ked mal drobec zapal pluc, ze bezdotykovy ukazal na cele 37,5 a rektalny skoro 40 st. Ja odvtedy bezdotykovym neverim. Staci, ze dietatko ma spotene studene cielko a teplota je skreslena na bezdotykovom