Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ktory bez dotykovy teplomer (okrem Microlife) sa vam osvedcil?

Teplomer
diablica697
4. okt 2019

Ahojte,maminky,
ktory dotykovy teplomer sa vam osvedcil ktory vydrzi fakt roky a nie len rok a potom zacne merat hore-dolu.My sme minuly rok v Decembri kupili teplomer znacky Microlife,ale uz meria nepresne (pravdaze blok sme uz vyhodili🤦🏼‍♀️)
Dakujem za Vase skusenosti

lovely5
4. okt 2019

@diablica697 ja mam od Braun, ale neviem povedat ako dlho vydrzi, kupila som len teraz novy. ale vyzera kvalitne

zuzkavladko
4. okt 2019

Z mojej skusenosti su bezdotykove teplomery velmi zradne, ci lacne ci drahe. Tiez sme kupili s velkym ocakavanim drahy bezdotykovy teplomer, ale s odstupom casu, ked potrebujem vediet naozaj realnu teplotu stale pouzivam pre dieta rektalny teplomer. Ked ma dieta totiz velmi vysoku teplotu a poti sa, na cele bezdotykovy teplomer neodmeria realnu teplotu. Ja ho teraz pouzivam len v noci, ked je maly chory a chcem len orientacne odmeriat teplotu bez toho aby som ho zobudila.

mareka49
4. okt 2019

Omron

dadka36
4. okt 2019

Žiaden. Moja skúsenosť je ze su nepresné, aj 1 stupeň. Ci drahe alebo lacné. Rovnako digitálne.

zuzkavladko
4. okt 2019

@dadka36 strucne si napisala co som chcela aj ja povedat. Su velmi zradne hlavne v pripadoch ked sa rodic rozhoduje ci dat alebo nedat Nurofen/Panadol, pripadne ci ist na pohotovost.

diablica697
autor
4. okt 2019

Dakujem vam, presne toto si zacinam i ja mysliet ze zbytocne budeme investovat zas.

zuzkavladko
4. okt 2019

@diablica697 mne sa raz stalo, ked mal drobec zapal pluc, ze bezdotykovy ukazal na cele 37,5 a rektalny skoro 40 st. Ja odvtedy bezdotykovym neverim. Staci, ze dietatko ma spotene studene cielko a teplota je skreslena na bezdotykovom

Tu začni písať odpoveď...

Odošli