Kútik na ústach

stastnablcha
8. máj 2017

Dievcata, moja dcera ma kutik na ustach. ja som take nikdy nemala a viem ze by som jej mala dat B cko, ale je nieco take aby ju to rychlo prestalo stipat?
dakujem

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daisynka_
8. máj 2017

ja som sa nevedela zbaviť kútikov 4 mesiace, už som bola zúfalá, potom mi poradila kamarátova mama - lekárka FUNGICIDIN, dá sa kúpiť v lekárni, za 3 dni som sa ich zbavila

stastnablcha
autor
9. máj 2017

dakujem

nicollette332
9. máj 2017

My sme si vzdy kutiky aj alpou potierali. Neviem ci sa to moze takto malemu dietatu ale nejake male mnozstvo podla mna neuskodi. Asi ju to bude trochu stipkat ale nam vzdy kutik zmizol do troch dni od toho ako sme si ho zacali tou alpou potierat. Mozno by si mohla aj to vyskusat ak mala nie je velmi citiliva 🙂

efelinka2002
9. máj 2017

Nas maly mal dlho skarede kutiky, nezaberalo ani B-cko ani C-cko ani oleje ci bezne dostupne kremy z lekárne proti kvasinkam a plesniam, isli sme s tym teda ku koznej a vraj to bol ekzem. Predpisala nam Fucidin H a na premastenie Linolu a az toto nam zabralo.

stastnablcha
autor
10. máj 2017

vdaka baby, od vcera jej natieram, tak hadam pomoze bo si to uz ide rozkusat ...

eliska13
10. máj 2017

@stastnablcha ma kutik ci herpes?
bvitamin plus framykinova mast, canesten...akakolvek mast na kvasinky
a probiotika.Moj syn ho teraz mal toto mi radili v lekarni je to z unavy vycerpania spinave ruky....

gondyo
10. máj 2017

odporúčam cicadermu,nám vždy kútik zmizol,na doplnenie riboflavin,syn asi mesiac papá chlorellu,doplňame minerály a vitamínky,lebo rastie aj na posilnenie imunity,my sme zvykli mat afty v ústach,koloidné striebro je top na afty

stastnablcha
autor
10. máj 2017

vidis cicaderma mi nenapadla 🙂

stastnablcha
autor
10. máj 2017

dakujem vsetkym, za jeden den kutik zmizol ❤