Kútik na ústach. Čo by pomohlo?

11. januára 2013 
ahojte maminky,viete mi poradit co davate detom na "kutik" na ustach,bol chory,ze vraj to je z oslabenej imunity,ja mu to na noc natieram calciovou mastou,ma 5 rokov,ak s tym mate skusenost napiste prosim Vas,hlavne nejake domace "receptiky"dakujem
6. dec 2008 o 17:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne osobne zabera funficidin,alebo by som skusila bactrobane.
Zinkova mast mne nepomohla
6. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, či to zaberie aj na kútik, ale na herpes mi pomáhalo priložiť na chvíľu kocku ľadu...
6. dec 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka79
neobsahuje bactrobane kortikoidy???zda sa mi že ta masť obsahuje antibiotikum....
6. dec 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No ja by som asi kupila herpik, je to prirodne a dost to pomaha. Je to sice troska drahsie ale mozem iba doporucit
6. dec 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy..priznam sa ,ze neviem.....preto by somneskusala len tak,len po mporade s dr...
JA som tu mast este nepouzivala....ale viem,ze mamniny niektore spominaliz,e zabera..
Nechcem zle..
Ale fungicidin je bezpecny..a\je to antimykoticka mast..a a spon mne zabera..ked som mala 3 tyzdnbe kutik, trak spolahlivo zabrala
7. dec 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doplnit vit skup B/napr.bekomplex.../
7. dec 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam kutiky už od mala a mam 25 a stále sa mi vracajú. Keď som bola malá stále sa mi dosť často opakoval ale postupne som to mávala menej a dnes používam na to zinkovú masť. Má to aj môj 6 mesačný syn a používame tiež zinkovú masť ale tvoj syn sa toho nikdy nezbaví
8. dec 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme pouzivali framykoin a cebion kvapky na doplnenie vitaminov.
8. dec 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej malej pomohol vývar z repíka.
11. jan 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na kutiky jednoznacne cajovnikovy olej, ale treba ho zriedit s vodou
11. jan 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S bactrobanom pomalšie, ja ho občas užívam, pomáha, no u detí len po konzultácii s lekárom, práve pre to, čo píše cessy. Kútik a okolie a preventívne aj druhý umy mydlom a zvýšiť prísun vit.B v tabletách, do 2-3 dní by to malo ustúpiť.
11. jan 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pomohla masť volá sa KOSMíN a da sa zohnať v lekarni
11. jan 2013 o 17:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok