Kývanie hlavičkou hore dolu. Stretli ste sa s tým?

sonulik1
28. feb 2008

Naša malinká začala kývať hlavičkou ako keby prikyvovala áno, áno. Najprv som si myslela že nevládze držať hlavičku keď je unavená ale robí to aj poležiačky. Stretli ste sa niekto s niečim takým?

alami
29. feb 2008

To som sa teda stretla a stretávam sa pravideľne, už 4 a pol roka. 😖 Ale syn nerobí áno, áno ale nie, nie 🙂
A to "nie" je dosť výrazné. Začal okolo 7.mesiaca, v stoličke na papanie - po sediačky. Neskôr - a do teraz sa kýve z boka na bok pri zaspávaní, ale i zo spania. Alebo aj keď len tak leží. Neurologička povedala, že to nevadí, že to robí viac detí, že to nič. Ale mne to teda ako nič nevizerá ☹

alififi
29. feb 2008

moja tak kyve hlavickou, ked pasie konicky. tiez som myslela, ze je to vtedy,ked uz je z toho unavena.

sonulik, tebe ide karta - 64tt 😀 😀 to uz musi byt dobre peklo

elize
29. feb 2008

áno, aj náš Maxík to robí hlavne keď ho držím na rukách. Určite to nie je len vtedy keď je unavený. Hovoríme, že "ďatluje". A veľmi sa pri tom smeje 😀

kotenko
29. feb 2008

Nasa dcerka to tiez robi, ale nie vedome... tak isto sem-tam kyvka hlavou aj "nie-nie", ale to mi pride, ze to robi vedome, robi to vacsinou, ked ju odsavame alebo sa jej prihovarame 😉

sonulik1
autor
29. feb 2008

alififi - ja viem ze mam zle tu kartu ale nejde mi to prepisat - neviem preco :(((

denisocka
5. mar 2008

my kývame nie nie ked ležíme-som si mylsela že či ho nesvrbí hlávka ked si ju šucha 😀 a áno,áno - ked pasieme koníčky a nevláduze - vtedy jhovoríme že "zobe zrno "

jahodka11
5. mar 2008

haha, ze zobe zrno, to je dobreeee 🙂)) to robil aj nas, len ten vystizny nazov nas nenapadol 🙂))

denisocka
5. mar 2008

jahodka-my ked sme to 1x vydeli tak že "jéj,aha -kurečka,zobe zrno - ďob,ďob....."

mirip
11. apr 2010

ahojte máme taký problém ked ležíme alebo sedíme casto dávame hlavičku doboku aj v albume čo mám fotky tak hlavička trochu doboku, ked sme boli u ortopeda z nožičkami pozeral aj šijové svaly a vraj je to ok ale hlavička aj tak síce nie vždy ide doboku neviem či je to normálne ale aj ked papáme tak isto bojím sa aby nám to neostalo alebo aby sme nezačali aj krížom pozerať ☹ myslela som že to po čase prede ale je to to isté