Liečebný pobyt pre dieťa v Bardejovských kúpeľoch

ajkalc
15. apr 2012

Mate niektora skusenosti z liecenia? Mam 16 rocneho syna a schvalili mu kupelnu liecbu kvoli refluxu v Bardejove. Ako to tam prebieha? A pomohlo vam to? Aka je kvalita ubytovania?

lenika25
5. apr 2017

@katka1981 neviem aky to malo zmysel ale vsetci tak museli.. 😂

katka1981
5. apr 2017

@lenika25, to je chore.

rachel978
7. apr 2017

@katka1981 a keby si si doplatila mohla by si ist s nou na liecenie a dieta s ktory si na materskej zobrat so sebou. Deti do 3 rokov neplatia nic samozrejme nemaju narok na jedlo a vsak sa nejako podelite. Polievku si vies nabrat kolko chces a ranajky tiez a tie servirky ked s nimi hodis rec su ochotne. Daju aj sem tam jedlo malemu dieťaťu. Ja som tak bola. A postieľku na izbu ti musia dat.

adrianna23
7. apr 2017

@rachel978 prosim ta, kolko si platila za postielku? Tento rok nejdete? Kludne aj ip. Dakujem

rachel978
7. apr 2017

@katka1981 a ver mi supet si aj ty oddychnes uz len to ze 3 tyzdne sa nemusis starat o jedlo je taka pomoc. Ja som bola s 11 rocnym a zobrala som rocne a o rok znova. Ten starsi samozrejme mohol ísť sam ale jemu je lepsie tam s rodicmi. Jednak kvoli jedlu by si neveria ale deti co su s rodicmi.maju lepsie napr. Ranajky ako bez roducov. Proste je to lepsie. My sme tam uz boli 8 krat zazila som uz kadeco ale velmi nie som nadsena predstavou same dieta vo Valentine.

rachel978
7. apr 2017

@adrianna23 postielka nic. Maju povinnost ti ju dat proste povies ty ides s dietatom ako doprovod. Ale si na materskej a dieta beries so sebou. Minuly rok sme tam boli takto dve mamicky. Deti do 3 rokov to maju zadarmo.

rachel978
7. apr 2017

@adrianna23
A ideme len syn uz ma v juli 3 roky takze chcem uz ho zobrat ako pacienta na liecenie kedze je stale chory.

rachel978
7. apr 2017

@adrianna23 ale ved my sa pozname pozeram na fotku dcera Vaneska minuly rok vsakze?

katka1981
7. apr 2017

@rachel978, je to nerealne,maly sa cely den plazi, celu noc sa koji a place, ved on by budil vsetkych tam. Ma reflux, periem mu kazdy den, ako to tam budem riesit? Maly ma 9 mes. Mozno o rok, ale teraz nijako. Ani financne teraz nehrozi. Ale dakujem ti, cenim si tvoj nazor, nedam ju asi. Napis mi prosim ako spalo malinke, ako si prala, atd. Kym sme nemali maleho som chcela ist s nou.

katka1981
7. apr 2017

@rachel978, vy ste spali vo Valentine?

adrianna23
7. apr 2017

@rachel978 dvoch synov mas ze? Skoda ze fotku nemas, vedela by som🙂

rachel978
7. apr 2017

@adrianna23 ano presne, bývali sme minulý rok skoro oproti sebe.

rachel978
7. apr 2017

@katka1981

Na ubytovni je pračka, máš kde prať. Je tam aj herňa pre deti. Je tam aj varič a kanvica, nejaké poháre a tak.
Ja som tam s malým bola keď ešte nemal ani rok, narodeniny mal tam a úplne v pohode. Môj spal uplne v pohode, ked mal rok tak 2 krát za deň spal, niekedy v kočíku niekedy v postielke podľa toho kde sme boli. Ked mal rok tak si to neuvedomoval ale ked mal dva a bol tam, veľmi sa tešil. To za celý čas som sa mu toľko nevenovala čo tam, doobeda vonku ihrisko, starší syn na procedúrach, po obede zasa ihrisko, po večeri zasa, proste kopec času až som sa nudila. A kedže som nič nemusela robiť, ked malý spal, tiež som spala. Proste som si oddychla super, za tie peniaze to stálo.
Cez letné prázdniny je to drahšie, mimo sezony majú tuším akcie, škoda, lebo v mesiacoch január až marec mali akciu 12 eur na osobu sprievodcu máš v tom ubytovanie a stravu, ked si to vezmeš na deň nie je to veľa, máš v tom raňajky švedské stoly, obed polievka naberieš si a obed a večeru.

rachel978
7. apr 2017

@katka1981 nie v Mieri, je to ubytovna hned vedľa, su v nej len matky s deťmi. je tam aj jedálen.

rachel978
7. apr 2017

@katka1981 a aby som nezabudla v jedalni dostal novu stoličku, kupili ju presne pre neho, ked sme tam boli, takže jedol s nami pri stole.

adrianna23
7. apr 2017

@rachel978 no tak vy uz ste velkaci, ze tri roky, kedy sa chystate v auguste? My nastupujeme 11 jula tentoraz, neviem si to s malym zatial predstavit, v juli bude mat 9 mesiacov tak dufam, ze uz prejde na dva spanky🙂 Vaneska sa nevie dockat kupelov uz od septembra. Je tam ozaj super a my maminy si aspon oddychneme v peknom prostredi, oddychneme od varenia, upratovania😀 a viac casu stravime s detmi. Tento rok skoda, ze som neskoro zajednavala termin, dali by mi velku izbu, tie v zadu co su. Teraz budeme na 109-tke, vlastne vedla Vas co ste vlani boli🙂

katka1981
7. apr 2017

@rachel978,poslem ti ip ked budem mat cas

katarinka73
9. jún 2017

prosim dcerka mi 3,5r je citovo naviazana to budem platit,dnes som podala ziadost ako dlho sa caka a to si budem platit doprovod ideme s gastro dakujem za odpovede asi Bardejovske kupele

lenika25
9. jún 2017

@katarinka73 nam schvalovali 30dni.tiez v takom case sme podali ako vy..ale uz nebolo miesto cize sme neboli...aj ked ti schvalia s nou doprovod.to schvalia len doprovod k liecebnym proceduram..ja co som ratala ubytovanie strava na 21dni.lebo union preplaca najviac dni.ostatne poistovne menej..vyslo ma to na 500e..

katarinka73
9. jún 2017

@lenika25 dakujem tak to nepojdem juj tolko penazi

katka1981
9. jún 2017

Mna by inak zaujimalo, kto ma narok na schvalenie, ked 3,5 rocne dievcatko nie.

lenika25
9. jún 2017

@katarinka73 ja som zhanala peniaze.aj uver sme si dali odklad (2mes.) Nakoniec nas nevzali.ale peniaze isli do vybavy kedze som bola pred porodom...a synovi sa aj tak zlepsil stav co sa tyka gastra,aj bez liecenia..treba davat pozor na stravu...neviem ci sa da v bardejovskych kupeloch nabrat z tej liecivej vody..myslim na otocku..lebo aj to je v procedure pit z pramena.to ti zas povedia co tam boli.

adrianna23
9. jún 2017

@katka1981 staci potvrdenie od odbornika odoslat poistovni aj dodatocne a sprievodcu schvalia

katka1981
9. jún 2017

@adrianna23, akeho odbornika?napr. z gastra? Do akeho veku dietata?

adrianna23
9. jún 2017

@katka1981 myslela som skor neurologa, psychologa..ale obvodak by mohol tiez podla mna nieco napisat, ze je dieta naviazane na rodica este atd..len to treba vybavit..myslim, ze do 6 rokov je doprovod

katka1981
9. jún 2017

@adrianna23, papier nie je problem ale uz mala teraz 8:(

adrianna23
9. jún 2017

@katka1981 posli papier a myslim ze schvalia..oni automaticky posielaju same deti nad 6 rokov, ale ked napises dovod tak to inak posudzuju..mne tak isto bez doprovodu schvalili kym som nepisala odvolanie voci rozhodnutiu. Potom schvalili, dcerka ma 10 rokov

katka1981
9. jún 2017

@adrianna23, ty si zlata, dakujem ti!!!!!

katarinka73
9. jún 2017

@adrianna23 prepac ze sa pytam este som na predlz rod dovolenke zo zdrav dovodov napisala dieta citovo naviazane na matku budem platit 500edakujem

lenika25
9. jún 2017

@katarinka73 aj ja som so synom do 6rokov na platenej predlzenej..preto doprovod schvalili..ale platit si musis..ja som tiez bola na tom ze ked schvalia doprovod ze nic neplatím..kym mi to
@adrianna23 nevysvetlila