Liečil niekto moraxelu MMS kvapkami?

ryka2
10. jún 2013

ma niekto skusenosti s liecbou moraxely u dietata pomocou kvapiek MMS?

aristka
10. jún 2013

u mojej kamarátky nezabralo na rakovinu ,podľa toho ako som si to prečítala a ona mi to vysvetľovala ,je to pofidérna záležitosť,kúp imunoglukán dávaj dlhodobo,dutiny preplachuj slanou vodou,nie vstrekovať ,ale preplachovať..postup nájdeš na googly a zvládne to dieťa ,ktoré vie fúkať nos...

ryka2
autor
11. jún 2013

@aristka joj toto vsetko mi robime,ale v kuse mame moraxelua hrozi nam druhe vybratie nosnych mandlijedna nam dorastla za 4 mesiace,preto hladam alternativu,este sa spytam nemas skusenosti s biorezonanciou?

aristka
11. jún 2013

neviem o aké staré dieťa ide,ale preplachovať dutiny si skúšala,nie vstrekovať soľ.roztok ,ale preplach,dokážu sa to naučiť deti ,ktoré vedia fúkať cez nos,je to veľmi účinné na bacily prejavujúce sa soplíkmi ,alergie..robia to aj detičky s cystickou fibrózou...nájdi si preplach nosových dutín a skús,ono ak dieťa podrastie väčšinou to prejde,lebo za normálnych okolností máme nosy zanesené všakovakými bacilami,len deti,keďže majú kratšiu nos.dutinu majú prudšie prejavy....plus sa to zhoršuje ,keď nos .mandla sa zväčšuje ,nie opačne,ale pozrela som si tú biorezonanciu,pripadá mi to ako robia klasický homeopati,tí čistia čakry a dávajú telo do rovnováhy sviečkami nato určenými...záleží ,či nato veríš,ale neublíšiš tým,skús

ryka2
autor
14. jún 2013

@aristka preplachy robime ale e pravda aj to ze ked je dobre tak to zanedbavam,dcera ma 4 roky,preplach zansa ako kedy podla nalady ale vie to robit,musim byt prisnejsia dik za info

aristka
14. jún 2013

@ryka2 v akútnom stave aj 3krát denne iank preventívne možno bude stačiť 1 krát denne,uvidíš pomôže...lento poctivo robte 🙂