Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Liek na suchý kašeľ pre 1,5 ročné dieťa?

alkubec90
28. jan 2013

Ahojte mamicky, prosim pekne viete mi poradit dobrý sirup na suchy kasel? Ktorý Vám zabral. Kasleme uz 2 tyzdne, uzivame len distusan, ale nezabera, viete mi poradit iny liek dakujem pekne.

alena0305
28. jan 2013

@alkubec90 sirup sinecod. Alebo sirupy čo sa používajú pri alergii - zodac, trifed- ale len na noc. Cez deň by sa malo dávať niečo na podporu vykašľiavania - môjmu synovi doktorka dá na prvé 3dni kvapky pleumolysin, aby sa suchý zmenil na vlhký a potom ambrobene. Dobré sú aj sáčky do vody - solmucol - na odhlienenie. A cibuľový čaj - variť 2cibule, potom pridať jablko a nakonie majoránku + prípadne ochutiť.

simojka
29. jan 2013

Ja som dávala mojej dcére sirup trifed a pomohol,ale to je na lekársky predpis myslím.A ešte som pravidelne podávala čaj z majoránky ochutený medom,alebo hroznovým cukrom.

sorciera24
29. jan 2013

cibulovy caj a bazovy caj

usiko
29. jan 2013

@alkubec90 nam dala dnes robitussin a hned do v ecera zlepsienie.....trifed nie je na vykasliavanie,ale je to antihistaminikum, ako zodac , fenistil a podobne,......uplne naj je cibulovy sirup\; nakrajas na kolieska cibule surove, zalejes medom a cakas, aj cely den, kym sa ti z toho spravi sirup, mozes dat na radiator aby rychlejsie zosirupovatel🙂......surova cibula a med dokaze divy, ale nie kazdemu chuti..dcere nie,preto davam robitussin, ale ja ten cibulovy milujem>....

petkovamama
29. jan 2013

ahoj.skus sinupred,nam velmi pomohol.uvolnuje aj hlieny,tak sme sa zbavili aj soplika.ale aj trifed je dobry.

slady
29. jan 2013

mliecko s medom

slady
29. jan 2013

a materina duska.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli