Liek Rupafin

petrusia
28. dec 2015

Ahoj chcela by som sa spytat. Uziva vase dieta liek rupafin pri alergii? Uzivate ho dlhodobo? Ma nejake vedlajsie ucinky na vase dieta. Konkretne mojmu synovi to predpisala alergologicka pretoze ma ustavicne sa opakujuci kasel dusivy. Dakujem za vase rady a nazory.

jamabe
28. dec 2015

Dieťa nie, ale užívam ho ja.. už 2 roky.. nebadám na sebe žiadne vedľajšie účinky...

petrusia
autor
28. dec 2015

A zmiernuje vam to prejavy alergie? Citite sa lepsie? Nedusi vas, nekaslete ... dakujem

jamabe
28. dec 2015

@petrusia áno, ja mám alergiu na roztoče, s liekmi som úplne v pohode, žiadne alergické prejavy (ešte mám k tomu sprej do nosa)

magdalenatothova33
28. dec 2015

ahoj,moja 5r.dcera uziva rupafin....nema ziadne vedlajsie ucinky,zmiernuje priznaky alergie...
😉

matamatav
29. jan 2019

@magdalenatothova33 dobrý večer rada by som sa chcela opýtať ten rupafin môžem zamiešať aj do nejakého čaju alebo do dzusu dnes chlapec mal prvu dávku a nechutilo mu to

magdalenatothova33
8. mar 2019

Kludne

asturia26
25. apr 2021

@magdalenatothova33 dobry vecer.Prosim vas, nepamatate sa nahodou ake ste mali predpisane davkovanie na rupafin, ked ho brala vasa dcera ako 5 rocna?Dakujem

magdalenatothova33
26. apr 2021

@asturia26 zdravim moja brala malú čajovú lyžičku, myslím,že sa môže zamiešať.ale by vám potom všetko vypil

alikal
26. apr 2021

moj manzel bral rupafin tabletky, lebo z histaminovej intolerancie maval silnu zihlavku a svrbenie a zmenu tlaku, bral ho len ked bolo treba, ked bol vyhadzany, inak nie. no jemu pomohlo dodrziavat dietu, takze ked mu odisli reakcie nemusel to uz brat. vedlajsie ucinky sme si nevsimli ziadne, zvycajne mu do hodiny krasne zabral

asturia26
29. apr 2021

@magdalenatothova33 dobry den, prosim vas, moze tie rupafinove kvapky predpisat aj detsky doktor, ci len alergolog.Nakolko sa my tak skoro k alergolicke nedostaneme. Este sme u ziadneho alergologa neboli.Dakujem.