icon

Má dieťa seknutý krk alebo niečo vážnejšie?

Včera o 07:54

Maminy, syn ma 1,5 roka a odvčera nemôže otocit hlavičku do ľavá, otočí sa celým telom. Nemam pocit,že by ho to nejako bolelo, môže to byt len seknuté? Poprípade čo ku na to dat? Skusila som plienku ohriať a priložiť, ale nechce to, bojovala som s nim

anonym_6fd40d
Včera o 08:05

@anonym_autor chod to ukázať k dr

anonym_23c117
Včera o 08:16

@anonym_autor k doktorke

anonym_0b5d57
Včera o 09:25

@anonym_autor dr

avatar
sanssa
Včera o 09:31

@anonym_autor dufam, ze si bola u doktorky a uz vies odpoved na problem tvojho dietatka

autor
Včera o 09:54
@sanssa

@anonym_autor dufam, ze si bola u doktorky a uz vies odpoved na problem tvojho dietatka

@sanssa nebuďte prosím arogantná, bojim sa o svoje dieta a hneď rano s ním aj pojdem. Nestretla som sa s tým a mysleli sme si,že len ho ofuklo,keďže je teplo a rychlo prievan. Len som chcela vediet, či sa s tým niekto stretol

autor
Včera o 09:55
@anonym_23c117

@anonym_autor k doktorke

@anonym_6fd40d
@anonym_0b5d57
@anonym_23c117 ďakujem

anonym_a3e76e
Včera o 10:06

Smer k dr. a ak je krk seknuty najprv sa dava studene az ked mierne povoli tak teple aj ked z neznamych dovodov vacsina laikov si mysli opak. Takze ak nevies pomoct a ani diagnostikovat tak malo by to byt automaticke, ze ako prve navstivit dr.

avatar
letfenixa
Včera o 10:15
@sanssa

@anonym_autor dufam, ze si bola u doktorky a uz vies odpoved na problem tvojho dietatka

@anonym_autor ako konkrétne bola
@sanssa arogantna???

anonym_709cdc
Včera o 11:58
@anonym_autor

@sanssa nebuďte prosím arogantná, bojim sa o svoje dieta a hneď rano s ním aj pojdem. Nestretla som sa s tým a mysleli sme si,že len ho ofuklo,keďže je teplo a rychlo prievan. Len som chcela vediet, či sa s tým niekto stretol

@anonym_autor pisala si pred desiatou prvy krat, pred dvanastou si napisala, ze rano pojdete. To si mohla za ten cas aj lekara stihnut.

avatar
sisska96
Včera o 13:00

Zbytočne písať na MK, však tu nikto nevidí cez monitor