Má moje 5 týždňové bábätko koliky?

31. máj 2021

Ahojte, malý má zajtra 5 týždňov.. Posledné dni vždy ráno od cca 6 do pol 8 a večer ten istý čas je mrzutý, pýta si jest ide zjesť ruky, plienku a keď mu dám fľašku tak sa pri nej jeduje a plače.....prdka, kaka, Masírujem bruško aj cvičím nozickami..... Papa sunar ar (podľa Dr ma skrytý reflux)... Dávam mu devit a infants dophilus-od soboty a sem tam espumisan 🤨 pred tým biogaia
Myslíte že ma koliky? Ci to je iné?

s_a
31. máj 2021

A nie je skôr hladný a mliečko mu nechutí?

autor
31. máj 2021

@s_a cez deň papa dobre aj v noci... Len ráno a večer je taký.... No a to mlieko aj pred tým ako mu dala Dr AR mlieko tak to mu nechutilo lebo malo papal, vypluval, mrstil sa a teraz pekne papa.... Takže to nie sú koliky?

luulinkaa
31. máj 2021

Keby mal koliky tak ti inak place, aj niekolko hodin v kuse, puci sa, atd..a nie ze sa len jeduje a odmieta mliecko

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
31. máj 2021

My momentálne riešime to isté. Tiež si nemyslím že sú to koliky ale už naozaj neviem. Pri jedení približne v rovnakú hodinu, vždy večer plače, puči sa, odmieta fľašu aj prsník, pri tom vidím že by aj chcel, že je hladný ale niečo mu proste je. Je odgrgnuty, prebaleny, pestujem ho, vetry mu idú... Dávali sme najprv Bebu optipro, teraz Kendamil, že by mal reflux sa mi nezdá lebo počas dňa aj v noci je v pohode, aj normálne jedáva. Skúšali sme espumisan, sab simplex a probiotika dávame stále.

autor
1. jún 2021

@nikpa presne aj náš tak... Aj espumisan aj sab simplex... Ešte som zmenila biogaiu že to môže byť z nej tie bolesti a pucanie a od soboty davam infants dophilus.. Dúfam že pomôže

colanna
1. jún 2021

Skuste este coliprev,nam ten zabera jediny...a ked sa zacne jedovat na flaske napriek tomu,ze je hladna,tak ju zacnem hupat natriasat a ale nie jemnucko ale trosku raznejsie a netlacim jej flasu do ust iba ju mam pred jej ustami na dotyk aby vedela,ze moze si zobrat a hupem ju a ona sa ukludni po chvili a napapa sa...aj u syna to zaberalo

nikpa
1. jún 2021

@colanna coliprev je pri neznášanlivosti na laktózu ak sa nemýlim, keby mal problém ju spracovať, plakal by stále pri alebo po jedení, nielen večer a ráno v rovnaký čas.