Má niekto problém s trávením a so stolicou batoľaťa?

zorkabolka
8. apr 2014

Ahojte, moja má teraz 9 týždnom, ale už od začiatku máme problém so stolicou. Je kojená, ale občas jej dávam aj Nutrilon ( max 60 ml za den ) ale stolicu máme zriedkavo a aj vtedy veľmi bolestne. Skusala som aj trubicu na stolicu, kvapky BioGaja , Espumisan a už ked je dávam Nutrilon aj to namiesto vody riešim s detským čajom. A stále nič....Má niekto nejaké skusenosti? dakujem !

alenka6102
8. apr 2014

Ahoj , ja mam trojmesačné babo . Stolicu nemá aj 11 dni . Vraj je to normálne . Len ked vidím ako ju to boli a nemoze sa vykakat tak mi neni všetko jedno . Dávame coliprev kvapky, skúšali sme všetko možné a teraz uz nepomáha nic . Tiez ju bolia aj prdiky. Je to hrozne . Veľa zdaru . Skús tie kvapky coliprev . Zo začiatku pomohli

andrea2722
9. apr 2014

Ja mam 2 mesacnu dcerku teiz je na MM a mame problemy s bruskom. Zevraj kojene deti nemusia aj vic dni kakt. My berieme sap symplex cez den a vecer davame biogaju. No asi nam to zmiernilo koliku. Ale zevraj to dieta musi vyrast. A dokonca nasa malicka neche sama kakat tak musime rurkovat☹

olinka112
24. mar 2019

Ahojte moze my niekto poradit mala mala prv zltozelenu stolicu a pije mlieko nutrilon a potom tlacila dalej a mala uz zltu stolicu je to v poriadku a potom este jedna otazka predcasne sa jej uzatvara fontanela boli sme na meurologii zatial bolo vsetko ok a vo stvrok ideme na kontrolu dakujem za odpovede vopred

jankaga
24. mar 2019

@olinka112 to je v poriadku aj stolica. Fontáne la ôk keď ste sledovaní na neuro

olinka112
24. mar 2019

@jankaga dakujem za odpoved hned som pokojna

olinka112
24. mar 2019

@olinka112 tak uvidime vo stvrtok ako dopadneme dufam ze bude vsetko ok

olinka112
25. mar 2019

Mali ste chore dieta co vam dali na kasel

olinka112
25. mar 2019

Mala bude mat len 4-mesiace vcera sme boli na pohotovosti dali na solmucol a fenistil kvapky