Magnetická rezonancia na Kramároch

ewka0012
28. jan 2014

ahojte baby,prosim vas lezal niekto z vas na kramaroch na neurologii?syncek ma od narodenia parezu pravej ruky,syndaktiliu dvoch prstov,najnovsie neurolog povedal ze pravdepodobne pravu hemiparezu a poslal nas na MR na kramare.lebo uz ma dva roky a od jeho narodenia len chodime po lekaroch,rehabilitaciach atd.a este nam nikto nepovedal poriadne co mu je z coho to je a co dalej,ideme buduci utorok na tri dni,dve noci.vobec neviem ako take nieco prebieha,povedali mi len ze ho uspia nejakym sirupom,ake su tam izby,co vsetko si treba priniest,je moznost samostatnej izby?dakujem za vsetky komentare

schira
29. jan 2014

Ahoj, aj my sme lezali na kramaroch co si doniest: sprievod tam nema nic len dietatko ma zabezpecene skoro vsetko. Ti si zober hygienicke potreby, veci na prezlecenie uterak. Dietatku nejake hracky nejaku hygienu plienocky pokial nosi. Dietatko ma zabezpecenu stravu v nemocnici sprievod si stravu zabezpeci sam ale tusim sa da zaplatit aj strava pre doprovod no niesom si uplne ista. Syn tiez podstupil MR to ho daju do takho tunela oblbnu ho aby sa nehybal musi tam byt dietatko v klude. 3dni tam je kazde dietatko ktore prijmaju na hospitalizaciu. Ked dcerka prestala dychat tak si nas tam nechali na 3 dni potom jej hrozila hluchota tak tiez 3 dni na vysetrenie. Prvy den prijatie nejake vysetrenia 2 den zakrok 3den pozorovanie a isli sme domov nastastie je zdrava. Su tam dobry detsky odbornici a aj seatricky boly zlate. Ja mam dobre skusenosti. Inak je tam aj bufet a oproti je tesko tak tam som si vzdy vybehla nakupit ked dosiel mm za nami. Manzal tam chodil aj medzi nastevami a nikdy nebol problem co nam dost pomahalo. Drzte sa a nech uz ste zdravy drzim palce 🙂