Magnetická rezonancia u dieťaťa v Bratislave

miska2192
23. júl 2015

Prosim Vas boli ste teraz niekedy s dieťaťom na MR v Bratislave na Kramaroch.Chcela by som vedieť ako to cele prebiehalo,kolko dni ste boli hospitalizovani.My ideme na MR s nasim rok a pol starym synčekom a mam z toho strasny strach,pretoze ho budu uspavat.Dakujem za odpovede

beatkazvenuse
23. júl 2015

Ahoj boli sme ale dcra mala 12 rokov a boli sme len na mr nie v nemocnici.nemuseli ju uspat.

bonaqa2013
23. júl 2015

@miska2192 mojej dcére toto vyšetrenie robili už 3 krát. 2 krát v MT, raz v BA. Všade je to rovnaké. Nemáš sa čoho báť - je to slabá narkóza. Len aby dieťa moc nebolo aktívne - to nie ako pri operácii. Po 30 min. od MR je dieťa hore. Môže vracať - aj to sa nám už stalo. sestrička ti povie presne inštrukcie - budete pomaly začínať čajíkom a keď nebude vracať, tak aj budeš dávať jedlo. V MT prepúšťajú ešte v ten deň, v Ba na druhý deň ráno. Teda v jeden deň prídete , ubytujete sa, ne druhý robia vyšetrenia a na tretí ráno padáte domov.

miska2192
autor
24. júl 2015
miska2192
autor
24. júl 2015

@bonaqa2013 a vysledky ste prosim Vas mali hned,alebo sa na ne caka?

erickatt
24. júl 2015

@miska2192 ja som bola s deckami x krat. Dakedy sa cakalo, potom mi ich dali do hodiny. Teraz neviem ako to je. Este nam nedali termin. Uz by aj mohli

lejlla
24. júl 2015

Aj mna caka MR zo 7 rocnym syncekom...bojim sa ci to zvladne,zevraj s tym maju problem aj niektory dospely.

erickatt
24. júl 2015

@lejlla neboj. Syn sa na to vzdy velmi tesil. Ukecaj ho ze bude jak kozmonaut. A urobia mu fotky buniek. to je uuuuplne najsamlepsie. A slub mu ak vydzri odmenu. U nas to bola vzdy kniha a mekac

lejlla
24. júl 2015

@erickatt no si ma potesila trosku...slubenu odmenu uz ma odteraz a v auguste ideme 🙂
A diiik za typ s kozmonautom 👽👍...
Musi byt v tej miestnosti sam,alebo mozes tam zostat s nim?

erickatt
24. júl 2015

Bola som s nim a drzala ho za nohu. Ale potom ma sam syn poslal prec. A este. Ak mu budu davat kontrasnu latku.... No bude mat kanilu, nic nepocuti ale nahovorila som mu ze byde cikat na modro. Inak sa tesil. A potom smutna ze sak si bol v noci cikat co su nevidel?

lejlla
24. júl 2015

@erickatt dakujem za info...no uvidime,snad to da 🙌

erickatt
24. júl 2015

Jasne. A su tam mily dr.

bonaqa2013
24. júl 2015

@miska2192 výsledky Vám dajú do ruky pri odchode z nemocnice a po vyšetrení príde povedať ústne lekárka...

lilimoni
24. júl 2015

My sme boli pred rokov na Kramaroch. Prvy den vas prijmu, druhy den spravia a treti idete domov. Po narkoze sa dava preberacka, po ktore by malo dietko do hodiny pobehovat. Moja spala dalsie 4 hodiny po preberacke. Isla ju pozriet aj doktorka, aj ju potriasla trosku. Mala otvorila ocko, ze je unavena a tak sme ju nechali dospat 🙂
Nic hrozne vas necaka 🙂

babulkabamb
23. jún 2019

Dobrý deň po koľko dní púšťajú po magnetickej rezonancie Domou