Majú aj vaše 2,5 ročné detičky modriny na nôžkach?

sisiska
30. aug 2012

Mamicky, mam 2,5 rocnu dcerku a ma na nozkach dost vela modrin. Je pravda, ze je casto v pohybe, tak ako vacsina deti v jej veku, takze predpokladam, ze tie modriny ma z toho, ako sa obcas buchne niekde, ale predsa sa chcem uistit, ci aj ine deticky maju modriny na nozkach a ci je to normalne....vacsinou ich ma na kolienkach a pistalach vpredu a teraz sa jej spravili dve aj na stehienkach hore na bokoch....dakujem za odpovede

jaannah
16. jún 2019

@martusik2305 aj naša nedajú sa ani spočítať, asi ju priviažem na stoličku 😃

rik01lulaka
16. jún 2019

Moja je sama modrina po nohách...jediná komu to vadí je svokra 😂

jaannah
16. jún 2019

@rik01lulaka no teraz v lete je to nepekný pohlad

jaroska
16. jún 2019

@jaannah mija má teraz 8,5 roka a stále skacká,váľa sa v izbe po zemi-aj tam,kde nie je koberec sem-tam máva modriny na nohách...

rik01lulaka
16. jún 2019

@jaannah ja som zvyknutá, moje nohy v tom veku a aj neskôr vyzerali horšie

uzanka16
16. jún 2019

Ja mám 21 mesačného sama modrina po nohách,to isté staršia 3 ročná čo v kuse behajú,padajú,udrú sa,

ewana
26. jún 2019

@jaannah ahoj prešli 2 roky, a stále má také modriny 🙂 Neriešim to...

blableblu
29. mar 2021

@baboadel dobrý deň je to uz síce stara téma ale ako ste s tým dopadli

blableblu
29. mar 2021

Chodi tu niekto s modrinami na hematologiu s deťmi?

baboadel
29. mar 2021

@blableblu Ahoj, dcéra dlhodobejšie užívala Ascorutín bola sledovaná na detskej hematológii, chodili sme pol ročne na kontroly. Teraz bude mať 14 rokov, asi tak 3 roky už nemusíme chodiť na hematológiu. Modriny ani krvácavé prejavy nemá. ešte posledný raz sme boli keď už mala menštruáciu. Výsledky boli v poriadku, takže sa jej to upravilo.

blableblu
29. mar 2021

@jaroska
@jaroska dobrý deň prosím vás ako ste dopadli s tými modrinami ešte sa jej robia

blableblu
29. mar 2021

@baboadel a prvý krát ked bola na hematologii co jej zistili akoze mala niečoho viac alebo menej alebo prečo sa jej tvorili

baboadel
1. apr 2021

@blableblu Dg. bola iné poruchy zrážanlivosti, Mala znížený obsah železa. Robili jej koagulačné testy, mala vyššiu hodnotu INR.

mackova11
4. apr 2021

@baboadel keď užívala ascorutin... Mávala aj krvácanie z nosa? Al iné príznaky ako modriny?
Lebo syn samé modriny ale teda nohy max stehno al rukyy.... Ale nekomentujem co vyváža vonku.... Toho by som sa až tak neobávala ale dosť často mu krváca z nosa. A keď napr silnejšie sa udrie al niečo sem tam ma aj také krvavé bodky akoby petechie kt ale zmiznú za pár dní.

baboadel
5. apr 2021

@mackova11 Moja dcéra bolo veľmi kľudné dieťa, takže som vedela, že tie modriny nemá z toho že by sa pri hre niekde udrela. Inak keby bola aktívna tak sa na to napríde, lebo by som to považovala za dôsledok detského šantenia. Z nosa nekrvácala. A skúsili ste rozbor krvi na hematologii ? Alebo povedať pediatričke o krvácaní z nosa. Ascorutín je síce voľnopredajný liek ale neviem či by nebolo lepšie poradiť sa s lekárom. Dcéra nemala pri užívaní žiadne nežiadúce účinky z Ascorutínu.

mackova11
5. apr 2021

@baboadel pediatrická vie o krvácaní z nosa že je to bežné u detí... Berie ascorutin.... Syn je bol alergik na mlieko v tu dobu aml nízke železo... Čiže sme chodili na krv a iné sa nezistilo akurát teraz sme asi rok neboli lebo 2krat už mal fakn výsledky.... Ale zavolám jej pre istotu

blableblu
22. apr 2021

Mamičky prosím vás má aj niektorá nejaké foto keď ste mali tých modriny fakt dosť?