Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mali ste preventívne vyšetrenie chrbice a nožných klenieb v škole?

katika901
3. dec 2012

Syn priniesol zo školy ponuku na preventívne vyšetrenie chrbice a nožných klenieb. Máte, prosím, niekto skúsenosť s ponúkaným vyšetrením - ponuku dala "Ambulancia pre liečbu funkčných porúch pohybového systému" z Nitry, http://www.smm.xf.cz/ . Vraj príde odborný lekár do školy ...
Ďakujem za Váš názor.

bodka13
3. dec 2012

tiež priniesli chalani tento leták zo školy ....ale bolo to za poplatok,nebol presne stanovený deň=že časom upresnia a vyžadovali prítomnosť rodiča ....nedala som ich vyšetriť .....ak budú mať nejaké problémy pobeháme odborníkov aj sami 😉

simsalabim
4. dec 2012

U nas v skole sa toto vysetrenie pravidelne kazdy rok opakuje. Stoji tusim 5e (uz si nepamatam). Ale je to zrejme pomocou nejakeho sofistikovaneho pristroja, lebo ked som to spomenula nasej ortopedicke (mladsia dcera ma ploche nohy), tak nakazala vysledok vysterenia priniest a povedala, ze je to presnejsie ako ona sama moze urcit. Rodic pri tomto vysetreni nemusel byt. Mne osobne sa to zdalo byt celkom fajn, niektorym spoluziakom odhalili zacinajuce skoliozy a tak, o ktorych rodicia ani len netusili.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli