Mali vaše deti hemangióm?

katuska01
12. dec 2007

ahoj malo niektore z vasich deticiek hemangiom?

mazecek
22. júl 2016

@nikky81 Ok dakujem za info....este si pockam na neuro a ocne a mozno aj magneticku lebo jej nevidno do uska tlaci sa jej tam ten hemangiom.

nikky81
22. júl 2016

@mazecek jasne, treba urobit magneticku aby videli kde jej to az zachadza. Mojej robili CT, ale nemala to nijako hlboko nastastie. drzim palce

nikky81
22. júl 2016

@mazecek je tu aj skupina o hemangiomoch, kludne sa pridaj, je tam vela skúseností aj fotiek https://www.modrykonik.sk/group/6936/

mazecek
22. júl 2016

@nikky81 dakujem uz som sa tam pridala.

nika_13
22. júl 2016

@mazecek Ahoj, my berieme propranolol. Prosím ta , nakontaktuj sa na detsku onko-hematologiu v KE, primárka Oravkinová,alebo MUDr.Galoová- oni maju s hemangiommy skusenosti a bežne to tam liečia. Nie su z toho vyplasení a hlavne vedia ako a co robit 🙂. Naozaj nečakaj, liecba je tým účinnejsia čím ste menší , my sme stratili 3 mesiace a teraz lutujem že som váhala a čakala.

alcwing
22. júl 2016

Na tejto novej stránke www.hemangiom.sk su vsetky aktualne informacie o hemangiomoch aj kde to liecia od zaciatku roku je na trhu novy liek mnoho beznych doktorov o nom nevie doteraz sa muselo len cakat a cakat a uvidime teraz je to tak ze cim skor sa zacne tym lepsie

mazecek
22. júl 2016

@nika_13 ahojik no uvidime lebo momentalne mame nasadeny sirup hemangiol a uvidime co s bude s tym robit...jedine viem ze to uz nema take bordove ako mala trosicku zmizol opuch ale je to len zaciatok tak uvidime....dakujem za info ked sa do mesiaca nic neudeje tak sa potom rozhodneme s priatelom co dalej.

ddelfinn
23. júl 2016

@mazecek hemangiol je ten najnovsi liek, on pomaha hned neboj dobre bude podla mna sa jej to pekne stiahne drzim palce

mazecek
23. júl 2016

@ddelfinn dakujem.

nika_13
23. júl 2016

@mazecek Držím vam palce, ale uvidíš o mesiac to bude lepsie 🙂, určite!

mazecek
24. júl 2016

@nika_13 jasne dakujem a potom napisem ...

pitufinka
24. júl 2016

Skusenosti s hemangiomom na ustach?

jana954
25. júl 2016

Ahojte baby... je tu niekto z okr.BB,ZV,DT,LC kto ma skusenosti s hemangiomom?

nikky81
25. júl 2016

@jana954 ahoj, ja som sice z menovaných okresov, ale nakoniec sme sli na kramare

jana954
25. júl 2016

A ako si sa tam dostala? odporucal ta lekar? pretoze nas dr. poslal len k plastickemu chirurgovi a to bolo vsetko...

nikky81
25. júl 2016

@jana954 boli ste v BB na plastickej chirurgii? Tiez sme tam zacinali. Na Kramare som jednoducho zavolala a objednala sa k Mudr. Babalovi na chirurgiu. a kde ma dietatko hemangiom?

jana954
25. júl 2016

@nikky81 nam dohodol stretnutie dr., ze kamarat a ten nam povedal ze to sa bude riesit ked bude vacsia,cca 5r. My ho mame na temene hlavky.... a vy?

nikky81
25. júl 2016

@jana954 moja ho mala za pravym uskom, velky cca 4*6*1,5 cm. Operovali ju 15 mesacnu. V skupine Hemangiom, ked das vyhladat moj nick, budu aj fotky

alcwing
26. júl 2016

@jana954 ahoj, v BB je velmi sikovna a mila pani doktorka Prilepkova je to detska koziarka ta sa venuje detickam s hemangiomami a tiez pani doktorka Stančokova tiez v BB priamo sa obe venuju liecbe hemangiomov u malych deticiek, niekedy od marcas prichodom noveho lieku tam vzniklo jedno z centier pre liecbu detskych hemangiomov, na stranke www.hemangiom.sk su aj kontakty na ne. drzim palce nech vam to dobre dopadne ;)

jana954
26. júl 2016

@alcwing jej dakujem, nasla som tuto stranku a zacala som to studovat, len chcem qby to pozrel manzel a chcela som zistit ci mate s nimi skusenosti....

jana954
26. júl 2016

@alcwing jej dakujem, nasla som tuto stranku a zacala som to studovat, len chcem qby to pozrel manzel a chcela som zistit ci mate s nimi skusenosti....

kika2810
26. júl 2016

Ja som mala na uchu ako dieta.. mam teraz sice trosku to ucho ine ale farba koze je uplne normalna. Odporucam chranit to pred slnkom, mne to robili...

ddelfinn
27. júl 2016

@nikky81 ako sa ti podarilo objednat k Babalovi? mne sa to nepodarilo. my chodim Dr. Sejnovej na kramare

nikky81
28. júl 2016

@ddelfinn zavolala som a bez problémov má vtedy objednali.

ddelfinn
28. júl 2016

@nikky81 kedy to bolo?

nikky81
29. júl 2016

@ddelfinn písala som,ze malú operovali pred rokom a pol, prvýkrát som babalovi volala v januári 2013. Teraz neviem ako to funguje , mailom si sa neskúšala ozvať?

ddelfinn
29. júl 2016

@nikky81 sorry nevsimla som si, ja som si tam volala aj som tam bola a bolo mi povedane ze pan doktor vykonava uz iba operacie. nasa ma nastastie taky rozprsknuty na dlani a uz sa jej z polovice vstrebal a to ma 8 mesiacov za par dni.

nikky81
8. aug 2016

@ddelfinn v pohode 🙂, moja mala taky podkozou, nebola sanca ze by sa sam stratil.
Pán doktor ma uz toho asi vela, uz len tu na koni je na neho vela odporucani 🙂. vtedy to fungovalo tak, ze hemangiomom sa venoval raz za tyzden, boli to stvrtky poobede od 15 do 17 hod. ale viem, ze baby v skupine spominali, ze uz neboli u neho ale u Dr. Kerdikovej, a potom dalej sa urcoval postup.
ale je super, ze ma mala "len" taky povrchovy a mizne jej, je to teda na dobrej ceste 🙂. Drzim palce 😉

ddelfinn
8. aug 2016

@nikky81 jo u tej sme boli aj my a teraz chodíme "už iba" kazde 3 mesiace na onkologiu ku Sejnovej na pozorovania

mazecek
24. aug 2016

Ahojte baby tak pridavam fotky aby ste videli ako reagujeme na liecbu sirupom HEMANGIOL, liecbu sme zacali brat 19.7.2016, takze vyzeralo to takto.