Mali vaše deti reakciu na Sinupret alebo Stoptussin?

andy
28. jan 2012

ahojte, prosim vas, mali vase deticky koznu vyrazku sposobenu uzivanim lieku sinupret alebo stoptussin? dcerka berie 5 dni oba lieky (uvolnovanie hlienov a vykasliavanie) a dnes som jej na ruckach, lickach a kolienkach nasla akoby zihlavku, koznu vyrazku ... nic ine ako inokedy nejeme, takze nepredpokladam ze je to reakcia na jedlo / detsku kozmetiku / praci prasok ... ked som citala pribalove letaky oboch liekov, je to v neziaducich ucinkoch, ale nikdy som sa s tym nestretla. syn tieto lieky uziva a nikdy nemal ziadne neziaduce ucinky, dcerka ako babo sinupret uzivala, vtedy nic, stoptussin ma po prvykrat, tak neviem ... dnes sme oba lieky vysadili a v pond pojdem k dr, ale zaujimalo by ma, ci ste niekto zazili nieco podobne. dakujem 😉

sasqia
26. nov 2016

Ahoj. Vidím, ze tvoj príspevok je starší, ale možno budeš vediet poradiť. Môjmu malému sa vyhodil vysyp na mieste, kde sa zapína plienka. Užíval sinupret, myslím, ze to ma od neho. Ako ste sa vy z toho dostali? Čo Vám pomohlo? Nám dr. predpísala fenistil a calciovu masť a nič nepomáha.... Skôr sa ti este trosku zväčšilo Dakujem