Malý opar od nádchy v nose

saska1111
5. feb 2018

Viete my baby s tym pomoct uz dva tyzdne ma nadchu odsavsme morsku vodu davame pamykon a nic leje sa mu ako voda urobil sa mu opar a ma mostek as cerveny ras som mu davala calciovu mast ale bojim sa ci je to dobre prosim poradte my nieco chudatko ani spat nemoze a nostek ho velmi boli

janci05
5. feb 2018

Existujú všeliaké maste, ale nie u každého hneď zaberú a či vôbec. Z voľnopredajných sa nám osvedčil Infadolan, a z tých na predpis ísť len k doktorke pre masť Framykoin, alebo čo ti predpíše. Možno aj v lekárni by ti vedeli poradiť.

saska1111
autor
5. feb 2018

@janci05 dakujem zajtra ideme

pininka
5. feb 2018

Ja to mavam casto,je to ozaj velmi neprijemne, ja som si dava framykoin, ale v prvom rade nech si do toho nechodi, aby si to nenaniesol aj inde

eliska13
5. feb 2018

@saska1111 framykoin a b vitamíny.Tiez to mám teraz aj v nose aj vonku:(

katharines
5. feb 2018

Tak, ako uz pisali, framykoin, ale mne pomohla i rakytnikova indulona a doteraz sa dala kupit len v lekarni.

saska1111
autor
5. feb 2018

Maly ma iba 8 mesiacov

janci05
5. feb 2018

@saska1111 Framykoin sa bežne predpisuje malým deťom, aj pri hnisavom zápale spojiviek sa predpisuje Ophtalmo-Framykoin. My sme ho mali už veľa krát a vždy pomohol.

eliska13
5. feb 2018

@saska1111 aj nechtikova masť je dobrá, ale framykoin je antibiotikum určite je lepsi