Mám 14 rokov a včera som sa veľmi potil a triasol

hiloh
2. jan 2024

Zdravim mam 14r a chcel by som sa spytat ci som nahodou nemal infarkt lebo vcera vecer som sa zacal strasne potit,triast a zacala mi ako trpnut ruka a busilo mi srdce. V tomto obdobi som vela aj v strese kvoli osobnym veciam. Viete mi prosim poradit?

kacena4
2. jan 2024

ano viem ti pomoct, obrat sa na rodica kedze mas 14r. ten zhodnoti tvoj zdravotny stav lepsie ako internet... drzim palceky

stellarstar
2. jan 2024

@hiloh keby si mal infarkt tak sem nepíšeš. Chod za mamou a choďte ku dr môže to byť štítna alebo tetania...

dadi30
2. jan 2024

@hiloh kludne ti mohol aj len klesnut cukor. Povedz rodicom.

hiloh
autor
2. jan 2024

@stellarstar dakujem, lebo na internete som cital aj o tichom infarkte

stellarstar
2. jan 2024

@hiloh nečítaj internet chod za pediatričkou na vyšetrenie

majamat
2. jan 2024

@hiloh netvrdim, ze je to vylucene, ale je to vlemi malo pravdepodobne, mat v tomto veku infarkt. skor sa to tyka ludi, ktori maju uz nejke zavazne ochorenia, vacsinou sa jedna o vrodene ochorenia.

alenocka0802
2. jan 2024

Zase ty? Kazdy den nova tema o inom zdravotnom probleme. Ak sa len nenudis, tak smer psycholog, diagnoza hypochonder.

minenkak
2. jan 2024

@hiloh pri orgazme sa to stáva,menej honit

veronikaszabova
2. jan 2024

@minenkak 😂😂😂😂😂

anjelok
2. jan 2024

Vyzera to ako panicky atak, je to psychika. Ak je to mozne, skus sa zdoverit rodicom, bolo by dobre to riesit s odbornikmi, moze sa to opakovat.
@minenkak
@veronikaszabova akoze sorry zeny-matky, to co su za primitivne reakcie? To aj svojmu dietatu by ste takto odpovedali?

minenkak
2. jan 2024

@anjelok ale prosím ťa prečo by tu malo písať štrnásť ročné decko

anjelok
2. jan 2024

@minenkak tak co ty vies? Co ak ano, ak ma v tomto veku panicke ataky, asi to nema lahke. Ktovie, co preziva...a aj keby to bol nejaky troll, radsej nereagujem, ako sa vysmievat. Prislo mi to dost nevhodne.

minenkak
2. jan 2024

@anjelok čo som sa vysmievala, podobná reakcia je aj pri orgazme a v tomto veku môže naozaj až moc onanovat

viky173
2. jan 2024

@hiloh a este mas nejake prejavy? alebo to uz prestalo? ak ano, za ako dlho? infarkt to ale urcite nebude, neboj

veronikaszabova
2. jan 2024

@anjelok prosim ta,nejaky troll sa tu zasa odbavuje

hiloh
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hiloh
autor
2. jan 2024

@viky173 este mi cely den rychlo busi srdce pocital som za minutu 108

majamat
3. jan 2024

@hiloh v tomto veku mozu sposobit odchylky v srdcovej cinnosti aj hormony.