Mám 15 a vypadávajú mi vlasy

15. sep 2021

Ahojte, vsimla som si ze sa mi hore na hlave vytvorila celkom velka pleska (teda upozornila ma na nu moja mama a kamaratky), zacali mi viac vypadavat vlasy a fakt neviem ze preco, za posledneho polroka som si 2 krat farbila vlasy ale nemyslim si ze zrovna to by bola pricina, mam mastne lupiny a citala som ze v niektorych pripadoch sposobuju vypadavanie vlasov, tak neviem. Vedel by niekto ake mozu byt priciny, popripade ako by sa tento problem dal riesit?

kristina2412
15. sep 2021

Ako sa stravujes? Nedrzis diéty?

anulienka99
15. sep 2021

@autor Nemala si náhodou Covid? Známej po cca troch mesiacoch od prekonania začali hrozne, ale fakt hrozne, padať vlasy. Doslova v chumáčoch. Nevedela, čo s tým. Šla nakoniec k lekárovi. Je potrebné to riešiť zvnútra.
Posilniť imunitu, C vitamin a Zinok.
Držím palce.

simca06022011
15. sep 2021

Lekarka ti pomôže skor ako niekto tu. Mize ísť o hormóny, nedostatok nejakych vitaminov, mineralov... Aj o ochorenie pokozky samozrejme.

uzanka16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurorastone
15. sep 2021

Dala by som aj štítnu žľazu vyšetriť, mne vtedy veľmi padali, ako som začala liecbu tak po pol roku brutal zmena 🙂

lubi40
16. sep 2021

alopecia?

renata1405
16. sep 2021

@aurorastone mozem sa opytat ake lieky si brala na stitnu??? A vlasy ti prestali padat hned ci az po tom polroku? Dakujem.

aurorastone
16. sep 2021

@renata1405 beriem Euthyrox 75 a plus som si nasadila zinok, a takú fakt ze zmenu som si všimla po tom pol roku, ja som chumace vlasov vyťahovala z vane po umytí predtym

renata1405
16. sep 2021

@aurorastone zato sa pytam lebo aj mne zistili problem so sz ale zatial len z krvi na endokrin. som len objednana a tiez mi strasne vlasy padaju sa bojim ze budem plesata.

aurorastone
16. sep 2021

@renata1405 ved uvidíš ci Ti nasadia liečbu a keď tak verím ze sa to zlepší len musíš vydržať nebude to zo dňa na deň 🙂

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz