Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti s liečbou rakoviny štítnej žľazy u dieťaťa?

sponkaa
5. nov 2015

Mamičky, ste tu niektorá, ktorá máte dieťa - resp. dospievajúce dieťa s rakovinou štítnej žlazy?
Hľadám mamičky, ktoré majú skúsenosti s liečbou už po operácii štítnej žlazy a vybratí zhubného nádoru, reagovanie na liečbu, čo pomohlo a čo nepomohlo? Máme vybratú štítnu žlazu spolu s príštitným telieskom a zhubným nádorom. Čaká nás rádiojód. Zatiaľ máme veľké tŕpnutie pravej ruky... Ďakujem krásne.

biraska
5. jan 2019

@sponkaa rada by som sa spytala ako sa drzite a ako dopadla liecba

sponkaa
autor
6. jan 2019

@biraska liecba dopadla nad ocakavania, nador vyberali v Ruzomberku, spolu s nadorom museli vybrat aj pristitne teliesko, bolo zamotane do nalezu. Ujali sa nas v Lubochni, kde maju fantasticky, vyborny a pozitivny pristup. Chodime k Mudr. Kulichovi, ktory nam nastavil liecbu aj lieky, v beznej nemocnici si nevedeli dat s nami rady, tu bol po tyzdni obrovsky progres. V Martine sme absolvovali radiojod. Odvtedy zatial klop, klop bez nalezu. Kazdeho pol roka kontrola v Lubochni + samozrejme berieme lieky. Co som si vsimla, ze odvtedy ma stale studene ruky, nohy a velmi zacervenane a robi mu zle zima.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli