Máte skúsenosti s nemiznúcimi uzlinami u detí?
Včera o 22:06
Ahojte. Má niekto skúsenosť, že sa vašim detom urobili uzliny- hrcky na krku zo zadu a za uškom, ktore nemizli a dieta nebolo chore? Co to bolo u Vás? Na aké vyšetrenia Vás poslal lekar?
Bola som dať ako samoplatca urobiť sono. Reaktivne uzliny. Ja ich mám tiež pár už roky.
anonym_a30169
•
Dnes o 04:34@anonym_f681cd
U dieťaťa nie, ale ja mám na krku vzadu uzlinu zväčšenú už dva roky, chodím raz ročne na kontrolu na ultrazvuk.
@anonym_f681cd a co povedali, ze moze byt pricina? ja mam roky na hlave zvacsenu, raz mensia raz vacsia...
@anonym_autor Neviem, ake stare je dieta. Moj ked bol mensi, mozno do tych 3-4 rokov, tak po chorobach mu niekedy zostala dlhodobejsie zvacsena uzlina.

U dieťaťa nie, ale ja mám na krku vzadu uzlinu zväčšenú už dva roky, chodím raz ročne na kontrolu na ultrazvuk.