Máte skúsenosti s pajončekom pre deti?

mondolina
18. jún 2020

Ahojte, má niekto skúsenosť s " pajončekom"? nepáči sa mi, že sa chlapec začal hrbiť, máte skúsenosť s konkrétnou napomínacou bandážou pre deti( 11 r.)?
Ďakujem

kubkovamama
18. jún 2020

@mondolina ahoj, ja som objednala pre 12r syna, nedá sa s ním pohnúť aby pravidelne cvičil, tak to skúsim takto..možno kvázi hanba za to,že to musí mať ho trošku zmobilizuje a začne cvičiť aj sám od seba.Takže tiež by ma zaujímalo či to má efekt(ale myslím, že skôr len výchovný) 🙂

mondolina
autor
18. jún 2020

@kubkovamama
A aký si objednala? Lebo je dosť druhov a neviem si vybrať.

kubkovamama
18. jún 2020
mondolina
autor
18. jún 2020

Lebo ja som najprv myslela toto, ale toto je len napomínacie.

cickamon
18. jún 2020

kamoska to kupila detom a nic moc, liezlo to vsetkym na nervy a deti museli byt pod dozorom aby si to nedali dole lebo automaticky jak isla prec z izby si to zlozili....a co tak radsej viest deti k sportu? tam sa hrbit nemozu.... mne pomohol v tom veku strasne jazdecky, kamoske zasa tanecna, plavanie ci serm tiez zabera a je ucinne...vlastne pri vacsine sportov sa neda hrbit a trener to hned podchyti 😀 toto je taka pomocka na doma ked sedi za pc ci telkou...

halci
18. jún 2020

Ja by som to nedala svojmu dietatu, to radsej kazdy den s nim cvicit. Kedysi som to ako dieta - cca 13 rocne, nosila, nepomohlo a neznasala som to. Bol to des.

kubkovamama
18. jún 2020

@cickamon no moj ma hrozny postoj a to chodil 3r na zapasenie a pláva,kvoli korone ma pauzu.Strasne rychlo vyrastol,je vysoky a nohaty ako zirafa,mozno aj to vadi v spravnom drzani tela,na ortopedii sme boli u 2 roznych dr.,ma aj hypermobilitu no a cielene cvicit rehabilitačné cviky žiadneho pubertaka neberie.Skor tiez to chcem pouzit v case kludu,ked sedi,pise,je doma,atd,trosku vytvorit ten navyk vystretia sa

luccija
18. jún 2020

@kubkovamama ukáž mu nejaké odstrašujúce obrázky z netu.Susedin syn narástol veľmi schudol až ma hrb na chrbte pediatricka ich hneď odoslala k ortopedovi je to veľmi zle na platničky, svalstvo
@mondolina je to hlúposť naozaj iba cvičiť radšej zaplať fyzioterapeuta

mondolina
autor
18. jún 2020

@cickamon
Športoval pred koronou,teraz sú u nás všetky krúžky zrušené, plávať sme chodili od škôlky minulý rok zrušili v meste plaváreň, Pc je u nás v norme, nie od rána do večera.
Ďakujem za odpoveď.

mondolina
autor
18. jún 2020

@luccija
Skúsim osloviť fyzioterapeuta, ďakujem.

tilko
18. jún 2020

Pajonček ešte existuje? Ja odpadnem....Som huslistka a mama mi ho kúpila cca keď som mala 12 rokov (na jeseň budem mať 40) lebo som sa pri hre na husle hrbila....tak som si na to zvykla, že po nejakom čase som bola automaticky vystretá a už som si ho nemusela dať....

zaraml
24. mar 2022

@kubkovamama Dobrý deň, prosím Vás pekne viete mi poslať na stránku odkiaľ ste objednávali “pajonček” Ďakujem pekne