Mávajú vaše 5-ročné, resp. 6-ročné dievčatká výtok?

4. aug 2022

Žienky prosím o Vaše postrehy, moja dcérka máva niekedy nohavičky také trošku nažltlé...absolvovala vyšetrenie moču, aj gynekologické vyšetrenie, všetko bolo negatívne...niekedy keď ju idem večer umyť ich má úplne čisté a niekedy nie...majú to aj vaše dcérky v tomto veku...na nič sa nesťažuje a aj keď ju odspodu pozriem vo vnútri žiadny výtok nebadám. Ďakujem

janetinka27
4. aug 2022

a nema to len moč? cez den si cvrkne abo zle utrie

autor
4. aug 2022

@janetinka27 ...teoreticky možno, ale príde mi to také hustejšie o dačo. Čítala som vraj sa zvykne robiť biela až žltá smegma, tak som myslela či to? dokonca keď sa jej to objaví, tak mám aj doma pásiky na test moču a ten je aj vtedy v poriadku...mne skôr ide o to či aj iné dievčatá to majú takto, že tie gaťuše sú večer niekedy také obrazne povedané doriadené🙂

autor
4. aug 2022

@janetinka27 preto takto zisťujem, lebo v blízkej rodine máme iba chlapcov, tak sa ani neviem koho popýtať

janetinka27
4. aug 2022

veru neviem teda, mna len toto napadlo

evka64
4. aug 2022

Aj nasa ma obcas take gatky, tiez sa na nic nestazuje a ked sa vecer umyva, nema ani pipisu dajaku zacervenanu. My sme zatial nikde neboli, myslim doktor.

01matrioska
4. aug 2022

Dobrý deň, čím dcérku zospodu umývate?

autor
4. aug 2022

@evka64 ďakujem za reakciu

autor
4. aug 2022

@01matrioska viete čo, buď čistá voda alebo mali sme už aj ten saforelle s lopúchom...nikdy ju dole neumývam obyčajným mydlom...

autor
4. aug 2022

@janetinka27 ďakujem za názor

01matrioska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. aug 2022

@01matrioska ďakujem

deginko
4. aug 2022

Ahoj,áno moja dcéra to máva začalo to keď mala 4,5r..tiež sme boli u gyndy a všetko ok..nie sú to fľaky od moču..proste je to výtok na dotyk drsný..orischnuty na gatkach...ja už neriešim..teraz má 5,5r preč..a sú dni keď ma aj keď nemá...nesvrbi nepáli žiadny problém jej to nerobí...boli sme aj na endokrinologii a všetko ok...sprchujem výhradne v čistej vode kazde ráno aj večer...nepoužívam gély absolútne nič...iba keď hlavnú umývame tak šampón...mne sa zdá že je to hodne menej odvtedy

autor
4. aug 2022

@deginko ďakujem-áno aj vek sedí, aj u nás to začalo v tom veku ako u tvojej...tiež sa na nič nesťažuje a zase stále s ňou behať na gyndu kôli tomu by mi už prišlo príliš stresujúce pre ňu...keď sme boli tak jej urobila ster aj z vnútra aj z vonku a nič...ale je pravda že zrovna v ten deň mala gaťušky čisté, to neviem presne naplánovať stane sa že jeden deň má trošku žlté potom 3dni úplne čisté a opäť...potom niekoľko mesiacov nič

deginko
4. aug 2022

Áno my sme to mali tiež úplne tak isto..keď sme išli na vyšetrenie na gyndu tak tiež zrovna vtedy gaťky čisté a bola bez výtoku pár dní...takisto jej brala stery...takže ja už neriešim..ešte sme tu endokrinologii dali a tiež všetko ok..tak tiež ju už nechcem ťahať na gyndu...

leskky
4. aug 2022

Toto riešim u takmer 6,5 ročnej od začiatku prázdnin 🤦 už sme boli aj u detskej gynekologicky. Mala macmirror masť, potierali sme. Poradila nám ešte probiotiká, večer žiadny chlieb a obmedziť sladkosti. Niekedy ma, niekedy nemá. Umývame už iba čistou vodou.

evka64
4. aug 2022

@01matrioska my pouzivame lactacyt pre deti

autor
4. aug 2022

@leskky ďakujem, tak kukám že v tom nie sme samé...tak dúfam kým im to nerobí problémy, hádam je to ok

autor
4. aug 2022

@leskky a vy ste mali tiež stery ok, a tú masť bolo treba iba zvonka dávať?lebo viem, že konkrétne táto má aplikator pre malé slečny

leskky
4. aug 2022

Ster jej ani nerobila, mala to mierne červené. Len sme mali potierať. Najskôr 7 dni, potom neprešlo tak ďalšie 4, potom sme boli znova, tak dala ešte 7 dni potierať a tie odporúčania.

autor
4. aug 2022

@leskky aha, lebo aj my ho máme doma, raz denne ste mali potierať?