Medicentrum Piešťany - skúsenosti s výberom nosnej mandle

ave17
3. apr 2019

Ahojte maminy, prosím Vás mate skúsenosti s výberom nosnej mandle v tomto cente? Som z okolia To, tak sme mali ísť do topolcianskej nemocnice, lenže tie termíny sú veľmi dlhé, tak hľadám iné možnosti, ak máte skúsenosti, dajte prosím vedieť, ďakujem

inulienka11
3. apr 2019

@ave17 ahoj.My sme tam boli pred rokom a pol.Maly mal vtedy 4 roky.A nemenila by som.Urcite by som uz neisla lezat do nemocnice.

ave17
autor
3. apr 2019

@inulienka11 pekne ďakujem, ak sa môžem spýtať, predoperacne si si riešila u nich, ci to si robíš u seba v obvode? A koľko to vychádzalo finančne? Ďakujem za odpoveď.

simbatko
3. apr 2019

@ave17 ahoj...boli sme tam so synom v novembri na výber nosnej mandle+(krčne zmensovali+v uskach rezali a odsavali lebo bol strašne zahlieneny)..na dalsi den rano sme isli domov...lebo mu robili 3zakroky..ked beru nosnú mandlu ides este v ten den domov.Super prístup..Sestričky aj dokotor👍👍👍👍👍

inulienka11
3. apr 2019

@ave17 Boli sme na kardiologii a plus krv,anestezia myslim ze tam.Platili sme 110 eur.

inulienka11
3. apr 2019

@ave17 o 9.30 mu to robili a 13.30 sme isli domov.Nemal ziadne komplikacie

ave17
autor
3. apr 2019

Baby ďakujem 🙂

lucy125
7. apr 2019

@ave17 Ahoj boli sme tri roky dozadu, odporúčam, operoval ho Dr. Mrazik, super doktor aj sestričky, platili sme 110€ za narkozu. O pol 10h sme išli na sálu, o 13h domov. Veľmi milí ľudia. Mohla som si ho na rukách odniesť až na sálu, predtým dostal sirup na oblbnutie.Ked sa prebudil zase už bol pri mne. Vrelo odporúčam, nemali sme žiadne komplikácie, žiadne bolesti.