Meranie sluchu trojmesačnej dcérke

lejaa76
17. aug 2021

Dobrý deň mám trojmesačnu dcérku včera sme boli na meranie sluchu lebo v pôrodnici to skúšali jeden krát a keďže plakala a mrvila sa tak nás poslali do Košíc ale tam tiež sa mrvila a nespala tak jej odmerali iba 50% ale doma všetko počuje ešte keď si kychnem je hore keď zapnem svetlo je hore keď sa snou rozprávame vydáva zvuky a smeje sa, zavolali nás zase 8.10 vraj jej má dať doktorka niečo na spanie máte niektorá podobne skúsenosti?

deti95060810
17. aug 2021

my máme so sluchom u dcéry bohaté skúsenosti... 😉
asi top informácia že po pôrode jej namerali jedno uško vraj všetko OK . druhé nenamerali.... a čuduj sa svete diagnózu má na obe uši...😉

lejaa76
autor
17. aug 2021

@deti95060810 a koľko ma?

tosomja
17. aug 2021

Mojej prvej dcére nevedeli namerať. Tiež sme boli v KE párkrát, nakoniec jej dali diazepan na spanie a tak odmerali takými veľkými sluchatkami ako pubertiaci nosia 😄 mala 5 mesiacov, dovtedy som stresovala, lebo už má pripravovali na to, že nebude počuť. A ukazovali aké nacuvacie zariadenia majú 🙄

lejaa76
autor
17. aug 2021

@tosomja takže je všetko ok?

tosomja
17. aug 2021

@lejaa76 áno. 🙂

h2so4
17. aug 2021

Ja som s malou chodila na kontroly sluchu na Kramáre a nijako jej ho nevedeli zmerať. Mojej malej sa podarilo namerať ušká až v 1 roku - hrozila nám operácia. Podarilo sa to až keď malá naozaj tuho zaspala. Sestrička povedala, že to nemá zmysel merať malým detičkám, ktoré nespia lebo je to pre nich nepríjemné. Teraz je úplne v poriadku.

deti95060810
17. aug 2021

@lejaa76 už chodí do školy...